Promocje

07.10.2014
W salonach Sizeer wystartowały nowe, atrakcyjne promocje. Tylko teraz, wszystkie produkty marki adidas kupisz aż do 25% taniej. Ruszaj na zakupy!   Przywitaj jesień z Sizeer - młodzieżową marką, która oferuje największy wybór modnych sneakerów, odzieży i akcesoriów najlepszych streetstyle’owych marek. Świętuj z Sizeer nadejście nowej pory roku i skorzystaj z atrakcyjnych promocji. Tylko w dniach 03-09 października, wszystkie produkty marki adidas dostępne są aż do 25% taniej! Jeśli od dawna marzysz o nowej parze kultowych ZX Flux’ów – tylko teraz dostaniesz je w mocno obniżonej cenie. Promocją objęci są wyłącznie Klubowicze Sizeer – zarówno Obecni, jak i Przystępujący.   Nie zwlekaj – przyjdź do Sizeer i odśwież swoją jesienną stylówkę.    
07.10.2014
Światowej sławy model i aktor Tony Ward jest nie tylko twarzą najnowszej kolekcji Vistuli, ale i jej współtwórcą. Specjalnie na sezon jesień – zima 2014/2015 zaprojektował trzy modele koszulek z grafikami własnego autorstwa.   Koszulki Warda to idealny przykład symbiozy świata mody ze sztuką współczesną. Ward wśród swoich mistrzów wymienia Pabla Picassa, Egona Schielego i Francisa Bacona, ale też twórcę legendarnych afiszy paryskich kabaretów Henriego di Toulouse – Lautreca oraz radzieckich artystów propagandowych z lat 20. Wynikiem połączenia tych fascynacji jest niepowtarzalny, oryginalny styl twórczości Warda.   Wyróżnia go intrygująca kreska, żywa kolorystyka, estetyka z pogranicza sztuki plakatu i streetartu oraz zaangażowanie społeczne. Na grafice uwiecznionej na pierwszej koszulce Ward piętnuje uzależnienie współczesnego człowieka od technologii. – W obecnym, cyfrowym  świecie coraz częściej stajemy się jedynie dodatkami do kolejnych elektronicznych urządzeń – uważa Tony Ward. Absurdy konfliktów etnicznych są tematem grafiki na koszulce drugiej. Naga postać siedząca na wystrzelonym pocisku rakietowym trzyma w ręce sztandar z napisem „obywatel świata”, co zdaniem Warda symbolizuje fakt, że wojna zawsze dotyczy całego globu, bez względu, jak lokalny ma charakter. Tematem trzeciej koszulki są z kolei pogłębiające się nierówności ekonomiczne. Grafika przedstawiająca królika w cylindrze wokół padających z nieba dolarów to satyra na zamożny 1% ludzkości, który rządzi pozostałą resztą.     Zarówno wygląd koszulek, jak i ich przesłanie sprawiają, że unikatowe T-shirty Tony’ego Warda dla Vistuli stanowią wyrazisty element każdej stylizacji i gwarantują wyjątkowy wygląd świadomego i pewnego siebie mężczyzny. T-shirty uszyto z wysokogatunkowej bawełny. Cena: 129 zł.    
04.10.2014
Druga kurtka lub płaszcz w prezencie w zestawie na jesień - zimę w salonach BYTOM. Szczegóły u sprzedawców.
03.10.2014
Jesienne okazje cenowe! Buty i torebki taniej nawet o 50%. Sprawdź!   Każda kobieta wie, że na jesienną chandrę najlepsze są zakupy! Od 29 września marka WITTCHEN przygotowała specjalne jesienne promocje. Do 5 Października będzie można nabyć wybrane modele torebek nawet z 50% rabatem. Dłużej zaś, bo aż do 12 października cena butów damskich obniżona została do -40%. Panowie również znajdą coś dla siebie – dla nich buty przecenione zostały do -30%.   Zapraszamy!    
01.10.2014
Wszystkie Panie serdecznie zapraszamy do sklepu Cayman po modne przyjemne bluzy w super cenie 69,90.Copyrights © 2013 Galeria Piastów - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Realizacja: Mind Progress