O nas

Królestwo zakupów

Galeria Piastów to blisko 100 sklepów najlepszych marek. To moda i styl w najlepszym wydaniu. Na powierzchni 35 tys. mkw, na trzech poziomach znajdziemy znane sieciowe salony z ubraniami, butami i markową biżuterią, punkty usługowe, restauracje i kawiarnie. Wolny czas spędzimy w Centrum Fitness lub kręgielni. Najnowszy film obejrzymy w Kinie Helios.

Nowy styl życia

Galeria Piastów to połączenie nowoczesności z tradycyjną architekturą Legnicy. Położona nieopodal historycznego Zamku Piastowskiego, Galeria Piastów nawiązuje do dawnej zabudowy Starego Miasta. Granit i rzeźbiony piaskowiec na elewacjach idealnie dopasowały rozległy trzykondygnacyjny budynek do otoczenia stylowych kamienic. Galeria szczyci się ogromną wewnętrzną ścienną fontanną oraz charakterystyczną stylową granitową ulicą przykrytą szklanym dachem. Można usiąść, odpocząć, wypić kawę lub po prostu pospacerować.

Korona Legnicy

Niepowtarzalny klimat Galerii Piastów tworzy przyjazna i bliska architektura, ciekawe aranżacje i wystrój wnętrz oraz niepowtarzalny styl markowych sklepów. Galeria Piastów to miejsce najważniejszych wydarzeń kulturalnych w mieście: koncertów, spotkań i akcji społecznych. Galeria Piastów jest piękną wizytówką miasta, której nie powstydzi się żaden legniczanin. To miejsce tętniące życiem, gdzie zawsze można zrobić udane zakupy. Od otwarcia w 2006 roku zyskała miano Korony Legnicy.Copyrights © 2013 Galeria Piastów - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Realizacja: Mind Progress