Konkursy

23.11.2022
Teraz wybrane modele słuchawek marki GUESS klubowicze kupią o 40 zł taniej! Będąc w HalfPrice Club oszczędzasz na zakupach! Szukaj produktów z Okazji Tygodnia w specjalnie oznaczonej strefie. Akcja trwa do 26 listopada lub do wyczerpania zapasów. Więcej szczegółów w regulaminie i u sprzedawców. Regulamin: https://www.halfprice.eu/pl/regulamin-promocji-okazja-tygodnia-w-sklepach-stacjonarnych-4.html
18.11.2022
Powrót do przeszłości, czyli „Retro Granie” w Galerii Piastów! W Black weekend, 25-26 listopada, będziecie mieli okazję nie tylko przebierać w ofertach rabotowych niemal wszystkich sklepów, ale i cofnąć się w czasie i kupić wyjątkową muzykę na retro nośnikach oraz zagrać w ponadczasowe gry wideo na oldschool'owych konsolach i komputerach. GIEŁDA PŁYT WINYLOWYCH / 25-26 listopada, piątek 11.00-21.00 | sobota 9.30-20.00 Wystawcy z całego kraju. Winyle, CD-ki, kasety. Techno, Rap, Jazz, Soundtrack, Synth, Pop, Disco '80 '90, Funk & Soul, New wave, Reggae, Ethno, Folk, Country, Blues, Hard, Post Punk, Metal. Nie lada gratka dla samplujących - wysyp płyt już od 2 zł.Stare kolekcjonerskie pressy i najnowsze limitowane wydawnictwa. W sobotę, w trakcie imprezy, sety dj'skie na żywo. STREFA RETRO GIER WIDEO / 26 listopada, sobota | 9.30 - 20.00 Podczas imprezy uczestnicy będą mieli możliwość pogrania w kultowe gry na takich retro sprzętach jak: Atari 2600, Super Nintendo Entertainment System, Sega Mega Drive, Sega Master System, Amperod i komputery Commodore 64, Atari 65 XE, ZX Spectrum. Za strefę odpowiada Laboratorium Retro Komputerów i Gier z Legnicy, które powstało, aby przybliżyć młodzieży wiedzę o historii informatyki i gier wideo oraz jako miejsce kultury gier wideo i kultury nerdów.  
04.11.2022
Kto z Was czekał na wielkie promocje? Zaczynamy Black Month w Hebe!  Co tydzień czekają na Was obniżki 30%, 40% a nawet 50%. Zobacz, co przygotowaliśmy i uzupełnij swój koszyk rabatami.  Przyjdź do nas lub zamów online  https://www.hebe.pl/black-month/ *Promocja nie dotyczy zestawów i nie łączy się z innymi promocjami.Copyrights © 2013 Galeria Piastów - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Realizacja: Mind Progress