Gra Smaków

Gra Smaków
 

T: +48 664-959-527


https://www.facebook.com/restauracja.gra.smakow/


TU WYGRYWA SMAK.    

 

Gra smaków to miejsce, w którym konsumenci mają możliwość spróbowania nowych, nieoczywistych połączeń smakowych.  Będziemy łączyć ciekawe, dopełniające się dania. Nie mówimy tutaj o tzw. kuchni Fusion, lecz o optymalnej mieszance znanych już większości społeczeństwu smaków. Restaurację charakteryzować będzie bogate,  ciekawe menu, szeroki wachlarz dań, począwszy od śniadań, lunchy, aż po kolacje, które można zjeść w nieprzeciętnej atmosferze. Będą tu serwowane regionalne dania z różnych zakątków świata ( t-bone z pieczonymi ziemniakami, grillowana wołowina, smaki meksykańskie, czy też tradycyjne sałatki i nieoczywiste desery). Głównym wyróżnikiem, który ma charakteryzować Grę Smaków to różnorodność oraz nieoczywistość. Cała identyfikacja wizualna, menu, wystrój wnętrz, nazwy potraw dopasowaliśmy właśnie pod tę myśl.

 

Na początku 2018 roku, odkrywając potrzeby Klientów, powstał nowy koncept marka Gra Smaków. Podążając za trendami rynku gastronomicznego stworzyliśmy restaurację, w której każdy znajdzie coś dla siebie. Jest to restauracja dla rodzin z dziećmi, przyjaciół, zakochanych,  ludzi biznesu oraz młodzieży. Kuchnia, obsługa oraz wnętrze lokalu jest inne, wyróżniające się. Idziemy z duchem czasu, słuchając potrzeb naszych Klientów, zmieniając trendy kulinarne oraz wystrój wnętrz.

 

Idea Gry Smaków to zmysłowa gra, w której codziennie odkrywamy nowe doznania. To miejsce, w którym doskonale będą bawić się Państwa zmysły. Każdego dnia będą odkrywać nową tajemnicę. W każdym daniu można odnaleźć zaproszenie do niezwykłej zabawy.

 

ZAGRAJ ZE SWOIM SMAKIEM, ALE UWAŻAJ, TO BARDZO WCIĄGAJĄCA GRA.


Copyrights © 2013 Galeria Piastów - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Realizacja: Mind Progress