Oferty Pracy

31.08.2017
Benvenuti in Italia – witamy we Włoszech!              Włoskie restauracje słyną na cały świat z bardzo dobrej i prostej kuchni, gdzie podawane                                                są potrawy świeże, robione według oryginalnego przepisu i z najwyższej jakości produktów regionalnych. „Benvenuti in Italia – Witamy we Włoszech” wprowadza w świat antyczny i prosty czyli dania kuchni włoskiej  i lokalne przysmaki , a zapach ziół prowadzi do wspomnień ze słonecznych wakacji. Restauracja BENVENUTI IN ITALIA poszukuje osób do pracy na stanowisko: KUCHARZ Miejsce pracy: Galeria Piastów Nr ref: kucharz/benvenuti/legnica Opis stanowiska: • Przygotowywanie potraw zgodnie z ustalonymi procedurami i zasadami • Dbałość o jakość przyrządzanych potraw oraz ich estetykę podania • Organizacja pracy kuchni Wymagania: • Znajomość zasad przygotowywania potraw • Przestrzeganie zasad higieny według wymogów sanepid i HACCP • Doświadczenie w branży gastronomicznej • Dyspozycyjność, samodzielność w działaniu • Umiejętność pracy w zespole, sumienność Oferujemy: • pracę w prężnie rozwijającej się firmie, • stabilne zatrudnienie • motywacyjny system wynagrodzenia • możliwość profesjonalnego rozwoju i budowania własnej kariery Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres: cv@mjm-group.pl wraz z numerem referencyjnym w temacie: Nr ref: kucharz/benvenuti/legnica Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty. W aplikacji prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)
31.08.2017
Benvenuti in Italia – witamy we Włoszech!                     Włoskie restauracje słyną na cały świat z bardzo dobrej i prostej kuchni, gdzie podawane                                      są potrawy świeże, robione według oryginalnego przepisu i z najwyższej jakości produktów regionalnych. „Benvenuti in Italia – Witamy we Włoszech” wprowadza w świat antyczny i prosty czyli dania kuchni włoskiej  i lokalne przysmaki , a zapach ziół prowadzi do wspomnień ze słonecznych wakacji. Restauracja BENVENUTI IN ITALIA poszukuje osób do pracy na stanowisko: KELNER Miejsce pracy: Galeria Piastów Nr ref: kelner/benvenuti/legnica Wymagania: • dyspozycyjność i zaangażowanie samodzielność, bardzo dobra organizacja pracy otwartość na ludzi, łatwość nawiązywania kontaktów wysoka kultura osobista Opis stanowiska: • Obsługa gości w zakresie przyjmowania i serwowania zamówień • Przyjmowanie płatności • Bieżąca współpraca z szefem kuchni oraz obsługą baru Oferujemy: • pracę w prężnie rozwijającej się firmie, • stabilne zatrudnienie • motywacyjny system wynagrodzenia • możliwość profesjonalnego rozwoju i budowania własnej kariery • pakiet szkoleń branżowych Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres: cv@mjm-group.pl wraz        z numerem referencyjnym w temacie: Nr ref: kelner/benvenuti/legnica Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty. W aplikacji prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)
11.08.2017
  Do salonu WITTCHEN poszukujemy osoby na stanowisko: Sprzedawca (1/2 etatu)   Zakres zadań: - profesjonalna obsługa klienta w oparciu o standardy WITTCHEN - aktywna pomoc i doradztwo klientom w zakupach - realizacja planów sprzedażowych - budowanie relacji z klientami - dbałość o wygląd salonu i ekspozycję produktów   Zapraszamy do aplikowania osoby, które: - posiadają status studenta - posiadają doświadczenie w obsłudze klienta - mają łatwość nawiązywania kontaktów oraz budowania relacji z klientami - mają w sobie pasję do aktywnej sprzedaży - potrafią pracować z celami sprzedażowymi - posiadają wysokie zdolności komunikacyjne i interpersonalne   Oferujemy: - zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie - atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze oraz system premiowy powiązany z wynikami sprzedaży - dofinansowaną prywatną opiekę medyczną w Enel-Med - dofinansowaną kartę sportowo-rekreacyjną MultiSport oraz zniżki na firmowe produkty - możliwość rozwoju zawodowego - system profesjonalnych szkoleń - elastyczne godziny pracy - pracę w miłej atmosferze   Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na rekrutacje@wittchen.com   Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez WITTCHEN S.A. z siedzibą w Łomiankach (ul. Ogrodowa 27/29, 05-092 Łomianki) zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.   Informujemy, że Administratorem danych jest WITTCHEN S.A. z siedzibą w Łomiankach przy ul. Ogrodowej 27/ 290 - pokaż numer telefonu - , Łomianki. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.
10.03.2017
  Sieć sklepów odzieżowych Greenpoint S.A poszukuje kandydatów na stanowisko Sprzedawca. Zapewniamy umowę o pracę. Aktualnie oferujemy pracę w pełnym wymiarze  czasu pracy Miejsce pracy: Legnica, Galeria Piastów, Ul. Najświętszej Marii Panny 9 Rodzaj zatrudnienia: umowa o pracę Jesteś osobą energiczną i kreatywną. Interesujesz się modą. Lubisz kontakt ludźmi. Cenisz sobie pracę zespołową w partnerskiej atmosferze a jakość obsługi Klienta stanowi dla Ciebie wysoką wartość Dołącz do naszego zespołu Greenpoint Naszym przyszłym pracownikom oferujemy: · Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, w dynamicznie rozwijającej się Firmie · Stabilność zatrudnienia i szacunek przełożonych · Stałe wynagrodzenie · Motywacyjny system premiowy · Liczne dodatki i rabaty dla pracowników · Przyjazną atmosferę pracy · Rozwój zawodowy Od naszych przyszłych pracowników oczekujemy: · Doświadczenia w obsłudze Klienta · Łatwości w nawiązywaniu kontaktów z Klientem · Budowania długotrwałej relacji z Klientem · Umiejętności pracy w zespole · Dyspozycyjności · Obsługi komputera · Znajomość j. angielskiego będzie dodatkowym atutem Aplikacje ( CV) proszę przesyłać na podany adres mailowy: a.niemczyk@greenpoint.pl
15.07.2016
  Szukamy Kandydatów na stanowisko: DORADCA SPRZEDAŻYMiejsce zatrudnienia: LEGNICARodzaj zatrudnienia: niepełny etat JEŚLI POTRAFISZ:· działać samodzielnie, ale wiesz, na czym polega praca zespołowa,A DODATKOWO:· interesujesz się modą,· potrafisz zapewnić wysoki poziom obsługi klienta,· cechuje Cię otwartość i szczerość w kontaktach z innymi,· lubisz szybkie tempo pracy,· potrafisz ustalać priorytety,· umiesz przejąć inicjatywę i działać pod presją czasu,· wyrażasz gotowość do pracy w systemie zmianowym (a także w weekendy). DOŁĄCZ DO NAS! ZACZNIJ PRACĘ W SWOIM STYLUJesteś zainteresowany??? aplikuj poprzez ogłoszenie na naszej stronie www.hm.com lub zostaw CV w sklepieWięcej informacji uzyskasz pod numerem telefonu: 883-371-126.
1 2 3 4 5Copyrights © 2013 Galeria Piastów - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Realizacja: Mind Progress