Galeria Piastów spełnia marzenia

Od 6 sierpnia, aż do 30 września Galeria Piastów w Legnicy ma zamiar zwracać pieniądze za zakupy wybranym spośród zgłoszeń klientom! Jakie są zasady tej zabawy?

 

To bardzo proste! Wystarczy dokonać zakupów w dowolnym sklepie znajdującym się w ofercie Galerii Piastów, zachować paragon, zrobić zdjęcie razem z zakupami i opublikować je na stronie Galerii Piastów na Facebooku wraz z podpisem #galeriapiastow i #spełniamarzenia, oraz zabawnym komentarzem.

Raz w tygodniu, w każdy poniedziałek wytypowane zostanie jedno - zdaniem komisji najzabawniejsze, albo najciekawsze – zdjęcie, którego autor dostanie zwrot za zakupy dokonane na jednym paragonie. Zwrot dokonany będzie w formie bonów gotówkowych do wybranych sklepów.

W tej zabawie jedynym ograniczeniem jest wyobraźnia. Planujecie zakup telewizora? A może walizki na podróż? Butów? Zestawu ubrań na lato w ulubionym sklepie? Zabawek?

 

To wy decydujecie!

 

-->> Regulamin akcji <<--

14.09.2018r. - UWAGA! Dokonaliśmy zmian w regulaminie, które określają maksymalną wartość przyznanej nagrody.

 

UWAGA! W akcji nie może brać udział żaden z pracowników Galerii Piastów, pracowników firm partnerskich, albo powiązanych, ani członkowie ich rodzin.

 

Galeria Piastów

 
Copyrights © 2013 Galeria Piastów - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Realizacja: Mind Progress