Extreme Bike Tour w Galerii Piastów

Największy w Polsce cykl ekstremalnych pokazów rowerowych, który odbywa się nieprzerwanie od 2014 roku. Impreza skupiająca wszystko to co najlepsze w sportach ekstremalnych: rozrywkę, dynamikę, adrenalinę – już 6 i 7 października w Galerii Piastów!

 

Główną i największą atrakcją są pokazy akrobacji rowerowych czyli dirt jumping, w wykonaniu uczestników zawodów Pucharu Świata.

Nasz zespół prezentuje ewolucje na wysokości 6 metrów! To znaczy, że takie akrobacje jak backflip (salto), superman, cork 720 są wykonywane niemalże nad głowami widzów!

Do pokazów użyty zostanie największy mobilny tor dirt jumpingowy w Polsce i jeden z największych w Europie! To wszystko w dużym patio Galerii Piastów!

 

Niezwykle rozbudowany scenariusz sprawia, że każdy z widzów przez dwa dni będzie miał zapewnioną ogromną ilość atrakcji, pokazów i szkoleń!

 

Wydarzenie jest związane z promocją projektu budowy lądowania typu rezi box w ramach Budżetu Obywatelskiego w Legnicy. Pokazy mają zademonstrować mieszkańcom na czym polega dyscyplina i co mogą zyskać poprzez wsparcie inicjatywy

 

Istotne informacje dotyczące atrakcji:

- minimum 5-ciu zawodników z Pucharu Świata

- pokazy odbywają się co godzinę

- 15 minutowe serie pokazowe

- skoki na wysokości 6 metrów

 

Weekend sobota i niedziela 6 i 7 października w Galerii Piastów! Wstęp wolny!

 

Galeria Piastów

Kiermaszowe okazje – szeroki wybór torebek, galanterii skórzanej , bagażu w cenach niższych nawet o 70%Copyrights © 2013 Galeria Piastów - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Realizacja: Mind Progress