Aktualności

18.04.2017
Nowy, większy SIZEER już otwarty! Zapraszamy po streetwear najlepszego sortu! Starannie wyselekcjonowane produkty prymusów w kulturze sneakerowej: Nike, adidas originals, Reebok, Converse, Vans Puma, New Balance, ASICS, Lacoste. Ikony, słynne kolaboracje, buty na wyłączność. Sizeer Poziom +1.
05.04.2017
8-9 kwietnia  sobota, niedziela godz. 10.00 – 18.00 Legnicki   Jarmark Wielkanocny   Galeria Piastów w Legnicy   Kolejny kolorowy Legnicki Jarmark Wielkanocny będzie stanowił okazję, by na kilkunastu stoiskach zaopatrzyć się w pisanki, rękodzieła, przysmaki i dekoracje świąteczne. Swoje dzieła prezentować będą lokalni twórcy, a także Koła Gospodyń Wiejskich. Dodatkową atrakcją będą  występy zespołów regionalnych.   Organizatorzy: Stowarzyszenie Kulturalne „Krajobrazy” ,Centrum Kształcenia Ustawicznego i Językowego Kadr w Legnicy Zamek Piastowski, Galeria Piastów.    
16.03.2017
Już w piątek 24 i sobotę 25 marca  w godzinach od 12:00 do 20:00 po raz kolejny zapraszamy wszystkich Państwa do wzięcia udziału w akcji organizowanej przez Urząd Skarbowy w Legnicy. "Szybki Pit" to inicjatywa dzięki której dowiecie się wszystkiego o podatkach i zasadach rozliczania się ze skarbówką!  Każdy, kto jeszcze nie rozliczył się z podatków, będzie miał wyjątkową okazję zrobić to pod okiem fachowców. Na znajdujących się w dużym patio Galerii Piastów stanowiskach będą czekać pracownicy Urzędu Skarbowego, a zarazem eksperci od rozliczania PITów. Każdy zainteresowany, który będzie chciał skorzystać z pomocy proszony jest o przyniesienie kompletu dokumentów (m.in. dowód osobisty i wszystkie PIT-y za zeszły rok). Rozliczanie PITów nigdy wcześniej nie było tak proste.” Bądźcie razem z nami!  
16.03.2017
Już w sobotę 1 kwietnia o godzinie 21:00 zapraszamy do Kręgielni w Galerii Piastów na wyjątkowe spotkanie z Krzysztofem Skibą. Obecność obowiązkowa! Wstęp za darmo! To nie jest żart! 1 kwietnia to dla wielu święto żartów – załoga Kręgielni potraktowała to bardzo dosłownie i postanowiła zaprosić do lokalu jednego z najbardziej znanych kawalarzy RP. Krzysztof Skiba w specjalnym projekcie zaprezentuje stand up w którym nie zostawi suchej nitki na nikim i na niczym. Nie możecie tego przegapić! Krzysztof Skiba – autor tekstów piosenek i tekstów satyrycznych, artysta rozrywkowy, telewizyjny showmen, felietonista, autor happeningów, wokalista rockowy i bezwzględna osobowość poprawi humor wszystkim obecnym. Dodatkowo specjalne konkursy z nagrodami i zabawa do białego rana! W Kręgielni zorganizujesz swoją wymarzoną imprezę, rodzinną lub firmową. Poznasz ciekawych ludzi, zagrasz w bilard na najlepszych stołach i spróbujesz swoich sił na czterech profesjonalnych torach do gry w kręgle. Rezerwacja stolików pod numerem telefonu: 661 445 884
10.03.2017
  Sieć sklepów odzieżowych Greenpoint S.A poszukuje kandydatów na stanowisko Sprzedawca. Zapewniamy umowę o pracę. Aktualnie oferujemy pracę w pełnym wymiarze  czasu pracy Miejsce pracy: Legnica, Galeria Piastów, Ul. Najświętszej Marii Panny 9 Rodzaj zatrudnienia: umowa o pracę Jesteś osobą energiczną i kreatywną. Interesujesz się modą. Lubisz kontakt ludźmi. Cenisz sobie pracę zespołową w partnerskiej atmosferze a jakość obsługi Klienta stanowi dla Ciebie wysoką wartość Dołącz do naszego zespołu Greenpoint Naszym przyszłym pracownikom oferujemy: · Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, w dynamicznie rozwijającej się Firmie · Stabilność zatrudnienia i szacunek przełożonych · Stałe wynagrodzenie · Motywacyjny system premiowy · Liczne dodatki i rabaty dla pracowników · Przyjazną atmosferę pracy · Rozwój zawodowy Od naszych przyszłych pracowników oczekujemy: · Doświadczenia w obsłudze Klienta · Łatwości w nawiązywaniu kontaktów z Klientem · Budowania długotrwałej relacji z Klientem · Umiejętności pracy w zespole · Dyspozycyjności · Obsługi komputera · Znajomość j. angielskiego będzie dodatkowym atutem Aplikacje ( CV) proszę przesyłać na podany adres mailowy: a.niemczyk@greenpoint.plCopyrights © 2013 Galeria Piastów - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Realizacja: Mind Progress