Aktualności

26.04.2013
Spotkanie w Galerii Piastów, na którym dowiecie się wszystkiego o podatkach i zasadach rozliczania się ze skarbówką! O tym wszystkim już w sobotę. Każdy, kto jeszcze nie rozliczył się z podatków, będzie miał wyjątkową okazję zrobić to pod okiem fachowców. Na przygotowanych pięciu stanowiskach pracować będą prawdziwi eksperci w tej dziedzinie, dla których wyliczenia, ulgi i zasady podatkowe nie są żadną tajemnicą. Wystarczy przynieść komplet dokumentów (m.in. dowód osobisty i wszystkie PIT-y za zeszły rok) a sprawa zostanie załatwiona od ręki.  Spotkanie z podatkami to nie tylko rozliczenia. Do Galerii Piastów zaproszono specjalistów w dziedzinie ekonomii, którzy w krótkich prelekcjach postarają się pokazać ludzką twarz świata finansów. 
12.04.2013
Poczuj wiosnę i popraw sobie humor - już 20 kwietnia o gromki śmiech wśród odwiedzających Galerię Piastów zadbają prawdziwe tuzy polskiej sceny kabaretowej.
20.03.2013
Zapraszamy w piątek 22 marca wszystkich legniczan na wielkanocne spotkanie w Galerii Piastów.
15.03.2013
W Polsce na dzień dzisiejszy zarejestrowanych jest ok. 230 000 potencjalnych dawców.Copyrights © 2013 Galeria Piastów - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Realizacja: Mind Progress