Aktualności

29.03.2016
Już 9 kwietnia od godziny 14:00 zapraszamy do Galerii Piastów na trzecią edycję Mistrzostw we Fryzjerstwie!   Podczas Fryzjeriady młodzi fryzjerzy wezmą udział w konkursie mającym na celu zaprezentowanie ich wizji: „współczesnego folkloru”. Ponadto na scenie odbędą się pokazy mody, pokazy bodypaintingu oraz wiele więcej.   Fryzjeriada ma na celu podniesienie atrakcyjności szkolenia zawodowego poprzez promowanie nowoczesnych trendów we fryzjerstwie i stymulowanie do kreatywności. Celem konkursu jest również aktywizacja uczniów do samodzielnego projektowania fryzury, całego wizerunku modela oraz rozwijanie kreatywności poprzez uczestnictwo w pokazach fryzjerskich.   Fryzjeriada jest współorganizowana przez Galerię Piastów, markę REVLON Professional, CKZiU Legnica, oraz Loreit Styl REVLON Professional pod patronatem Cechu Rzemiosł Różnych w Legnicy.
22.03.2016
Już w ten piątek 25 marca zapraszamy wszystkich do Galerii Piastów na Wielką Licytację Pisanek współorganizowaną we współpracy z Legnickim Schroniskiem dla Zwierząt oraz Ośrodkiem Szkolenia Psów Champion, która odbędzie się o godzinie 14:00 na dużym patio. Każdy z gości będzie mógł wylicytować wybraną przez siebie ogromną pisankę, a całkowity dochód zostanie przekazany na rzecz zwierząt ze schroniska!   Do licytacji zostaną wystawione wielkie pisanki przygotowane m.in. przez legnickich dziennikarzy, Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Teatr Avatar, Towarzystwo Miłośników Legnicy, Ośrodek Szkolenia Psów Champion, oraz Tyberiusz Kowalczyk - wielki zwycięzca gali FEN!   W licytacjach może wziąć udział każdy kto tego dnia będzie obecny w Galerii Piastów, a za pieniądze zebrane z licytacji jajek zostaną zakupione obroże przeciwpchelne i inne potrzebne schronisku przedmioty.   Bądźcie razem z nami!  
01.03.2016
Od 11 do 13 marca przez cały weekend od godziny 12:00 do 18:00 po raz kolejny zapraszamy wszystkich Państwa do wzięcia udziału w akcji organizowanej przez Urząd Skarbowy w Legnicy. "Wyślij PIT przez Internet" to inicjatywa dzięki której dowiecie się wszystkiego o podatkach i zasadach rozliczania się ze skarbówką!  Każdy, kto jeszcze nie rozliczył się z podatków, będzie miał wyjątkową okazję zrobić to pod okiem fachowców. Na znajdujących się w dużym patio Galerii Piastów stanowiskach będą czekać pracownicy Urzędu Skarbowego, a zarazem eksperci od rozliczania PITów. Każdy zainteresowany, który będzie chciał skorzystać z pomocy proszony jest o przyniesienie kompletu dokumentów (m.in. dowód osobisty i wszystkie PIT-y za zeszły rok). Rozliczanie PITów nigdy wcześniej nie było tak proste.” Bądźcie razem z nami!
29.02.2016
Chcesz mieć pięknie udekorowany stół wielkanocny? Przyjdź z rodziną do Galerii Piastów, gdzie pod okiem fachowców pomalujecie pisanki i zrobicie własnoręcznie niepowtarzalne ozdoby. Wielkanocne warsztaty w Galerii Piastów to już tradycja. – Organizujemy je co roku i zawsze mamy tłumy osób chętnych do udziału w zajęciach. Wśród entuzjastów przeważają dzieci – mówi Przemysław Corso, specjalista ds. marketingu w Galerii Piastów. – Startujemy w niedzielę, 13 marca, o godz. 12.00. Dla najmłodszych atrakcją będą na pewno pisanki i zajączki do kolorowania. Pojawią się w zielonej, ukwieconej żonkilami strefie. W kolorowaniu wielkich jajek wezmą też udział legniczanie z kilkunastu lokalnych instytucji i zaproszeni goście, m.in. strongman Tyberiusz Kowalczyk, strażnicy miejscy, dziennikarze i aktorzy teatru im.Modrzejewskiej. Dla nich przygotowano gigantyczne, metrowe jajka, przeznaczone na aukcję charytatywną w Wielki Piątek. Do wspólnej zabawy zachęcać będzie grupa animatorów w strojach wielkanocnych zajączków. W strefie wielkanocnych ozdób wykonać też będzie można świąteczne kartki i dekoracje. Każdy uczestnik warsztatów dostanie w nagrodę czekoladowego zająca, a efekty wspólnej pracy będzie można oglądać aż do Świąt w małym patio w Galerii Piastów. Z kolei w Wielki Piątek (25 marca) w galerii odbędzie się aukcja dwudziestu wielkich pisanek, a zebrane w ten sposób pieniądze trafią do legnickiego schroniska dla zwierząt. Zapraszamy do świętowania Wielkiej Nocy z Galerią Piastów!
24.02.2016
Już 6 marca w legnickiej Galerii Piastów będziemy świętować nadchodzący Dzień Kobiet. W planie wyjątkowe konkursy muzyczne, dziesiątki nagród do rozadania, pokazy, prezentacje, konsultacje i bezpłatne badania lekarskie. Od godziny 14:00 na wszystkie będzie czekać strefa piękna, urody i harmonii. O oprawę muzyczną wydarzenia zadba Kłos&Dąbrowski Band! Idąc za powiedzeniem że „siła jest kobietą” legnicka Galeria Piastów przygotowała szereg atrakcji dla wszystkich swoich klientek. Od godziny 14:00 panie będą mogły skorzystać między innymi z darmowych badań tarczycy przeprowadzanych przez Wojwódzki Specjalistyczny Szpital w Legnicy. Gościem specjalnym będzie lek. med. Battsengel Rentsen - Absolwentka Akademii Medycznej w Ułan Bator, Mongolii. Specjalizacja z Tradycyjnej Medycyny Mongolskiej oraz Chińskiej. W 1991 roku przyjechala do Polski, w ramach wymiany dla lekarzy ze wschodu, aby praktykować leczenie akupunkturą, akupresurą oraz ziololecznictwem. Na Akademii Medycznej we Wrocławiu wyspecjalizowała się z chorób wewnętrznych, pracując na oddziale Gastrologii. Od paru lat jest członkiem Miedzynarodowego stowarzyszenia Anty-Aging'u. Jako lekarz medycyny estetycznej, pracuje w Dermamedzie. A także Jolanta Watral – profesjonalna doradczyni wizerunku, która opowie o swoim zawodzie, pokaże praktyczne sztuczki dotyczące wizerunku, a także zaprezentuje co można zrobić z „małą czarną” i dokona metamorfozy wybranej klientki. W strefie piękna salon fryzjerski Revlon Professional będzie udzielał porad fryzjerskich, a salon kosmetyczny DuoLaser z ul. Bystrzyckiej 3 będzie odpowiedzialny za zamykanie naczynek, kosmetykę twarzy, makijaż kolorowy, a także prezentację kosmetyków Pure Color, Dottore, Nantes, Peel Mission itd. Za makijaż parmanentny odpowiedzialna będzie Magdalena Chmielec, przy scenie odbędzie się również prezentacja kosmetyków firmy Arbonne produkującej kosmetyki wegańskie, ekologiczne, bezglutenowe, a przede wszystkim naturalne. Kosmetyki przebadane są przez dermatologów. Posiadają naturalne PH. Nie zawierają SLS, parabenów oraz olei mineralnych. Możliwość wykonania peelingu dłoni oraz wypróbowania pozostałych kosmetyków. Dodatkowo dla chętnych makijaż wegański wykonany przez profesjonalną wizażystkę. Paznokcie żelowe, akrylowe, hybrydowe. Eyelash Extensin - mezoterapia igłowa, lipoliza intekcyjna. Masaż gruziński. Na scenie odbędą się rozmowy stylizowane na telewizyjny talk show i pokazy w wykonaniu zaproszonych gości: trenerów, instruktorów, lekarzy i specjalistów, a także konkursy muzyczne w wykonaniu Kłos&Dąbrowski Band , pokazy zumby, sexy dance i wiele wiele więcej.  Copyrights © 2013 Galeria Piastów - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Realizacja: Mind Progress