Aktualności

20.11.2018
Już w najbliższy piątek zapraszamy do Galerii Piastów na najbardziej korzystne zakupy w roku! Znana już na świecie akcja rabatowa – black friday, czyli czarny piątek - to prawdziwa okazja do zakupowego szaleństwa. Sezon przedświąteczny może dla wielu skończyć się gorączką, a podczas czarnopiątkowych wyprzedaży rabaty i zniżki sięgające nawet kilkudziesięciu procent, na pewno okażą się skutecznym lekarstwem.   Obserwujcie profil Galerii Piastów na facebooku, oraz stronę internetową www.galeriapiastow.pl, gdyż to właśnie tam w piątek rano zostaną opublikowane informacje dla wszystkich łowców korzystnych zakupów. O zniżkach i czarnopiątkowej ofercie dowiecie się również z plakatów na witrynach sklepów biorących udział w akcji.      
10.10.2018
Już w najbliższą sobotę zapraszamy wszystkich Państwa do Galerii Piastów na kolejną edycję Festiwalu Legnickich Organizacji Pozarządowych! Jest to forum prezentacji inicjatyw i organizacji biorących w nim udział. Gwiazdami wydarzenia będzie Dawid Krzyk, oraz zespół Vanilla Shake!   Festiwalowi od lat przyświeca idea wymiany doświadczeń i rozwoju współpracy organizacji pożytku publicznego, których w Legnicy zarejestrowanych jest około 300. W programie m.in.: flop parada, uroczyste otwarcie, oraz prezentacje Jaworskiego Stowarzyszenia Twórców Kultury, Legnickiego Stowarzyszenia Rodzin i Przyjaciół z Zespołem Downa „Otwórz serce”, Stowarzyszenia Pasjonatów Języka Niemieckiego „Germanica”, Stowarzyszenia Osób Niepełnosprawnych i Przyjaciół „Nadzieja”, Stowarzyszenia „Wiosna” i projektu „Szlachetna paczka”, Stowarzyszenia na rzecz dzieci i osób z upośledzeniem umysłowym i ruchowym „Persona”, Legnickich Morsów, Stowarzyszenia Weteranów Pracy, Stowarzyszenia „Ziemia legnicka”, Towarzystwa Miłośników Legnicy PRO LEGNICA, Sekcji Kreatywnej „Złote ręce”, Stowarzyszenia od serca „Faustynka”, Fundacji „Tu i teraz”, Stowarzyszenia Klubu Kibiców Niepełnosprawnych Miedź Legnica, Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami.   Start godzina 12:00.  
05.10.2018
Tegoroczne, magiczne urodziny Galerii Piastów będą trwały, aż sześć dni! Przez pierwsze pięć, każdy z zainteresowanych będzie mógł poczuć się jak Harry Potter i wraz z bliskimi odbyć naukę w szkole magii. Szósty dzień to huczne świętowanie – koncert Sławomira i pokaz sztucznych ogni!     Od piątku 19 października do wtorku 23 października w godz. od 12:00 -18:00 na dużym patio Galerii Piastów przeniesiemy się do świata ruchomych obrazów, magicznych sów, strasznych pająków i alchemicznych atrybutów. Każde dziecko będzie mogło poczuć się jak czarodziej dzięki magicznej różdżce, którą otrzyma w naszej Szkole Magii i Iluzji. Odkryje w sobie czarodziejską moc po wypiciu eliksiru, który zostanie przygotowany specjalnie dla niego przez alchemika.   Zapraszamy wszystkie dzieci, wraz z rodzinami, które fascynują się magicznym światem przedstawionym w książkach o Harrym oraz te, które choć przez chwilę chcą poczuć się czarodziejem, do wzięcia udziału w magicznej zabawie.   W weekend do wygrania będą zestawy książek o przygodach znanego czarodzieja! Na finał 24 października w środę o godzinie 17:30 zapraszamy na koncert niekwestionowanej polskiej mega gwiazdy, Sławomira! To twórca nowego gatunku muzycznego Rock Polo czyli połączenia muzyki tanecznej ze szlachetnym rockowym brzmieniem. Swoją karierę muzyczną i warsztat szlifował w Nowym Jorku, w Watermill Center (Long Island USA) pod okiem Roberta Wilsona. Jednocześnie dorabiał u kolegi w firmie windykacyjnej „Maczeta” oraz dawał koncerty dla kierowców trucków, wśród których zyskał ogromną popularność.   Po powrocie do Polski w życiu Sławomira nastąpił jasny podział. Żona zabiera mu wszystkie pieniądze - on zbiera popularność. Gwiazda Rock Polo koncertuje wraz z Kajrą i zespołem „Trzymamy się Zapały”, którzy tworzą czołowi muzycy z Warszawy. Koncerty to wielkie show, a widownia bardzo docenia to, że zespół gra zawsze na żywo. Jedno jest pewne! Kiedy Sławomir wchodzi na scenę dzieje się prawdziwa, najprawdziwsza magia!   Przekonajcie się sami! Po koncercie zapraszamy na zaczarowany pokaz sztucznych ogni!   UWAGA: dla najlepszego sobowtóra Sławomira, który pojawi się w dniu koncertu w Galerii Piastów przewidziana jest nagroda pieniężna w wysokości okrągłego tysiąca złotych! Tylko czy znajdzie się odważny?
27.09.2018
Największy w Polsce cykl ekstremalnych pokazów rowerowych, który odbywa się nieprzerwanie od 2014 roku. Impreza skupiająca wszystko to co najlepsze w sportach ekstremalnych: rozrywkę, dynamikę, adrenalinę – już 6 i 7 października w Galerii Piastów!   Główną i największą atrakcją są pokazy akrobacji rowerowych czyli dirt jumping, w wykonaniu uczestników zawodów Pucharu Świata. Nasz zespół prezentuje ewolucje na wysokości 6 metrów! To znaczy, że takie akrobacje jak backflip (salto), superman, cork 720 są wykonywane niemalże nad głowami widzów! Do pokazów użyty zostanie największy mobilny tor dirt jumpingowy w Polsce i jeden z największych w Europie! To wszystko w dużym patio Galerii Piastów!   Niezwykle rozbudowany scenariusz sprawia, że każdy z widzów przez dwa dni będzie miał zapewnioną ogromną ilość atrakcji, pokazów i szkoleń!   Wydarzenie jest związane z promocją projektu budowy lądowania typu rezi box w ramach Budżetu Obywatelskiego w Legnicy. Pokazy mają zademonstrować mieszkańcom na czym polega dyscyplina i co mogą zyskać poprzez wsparcie inicjatywy   Istotne informacje dotyczące atrakcji: - minimum 5-ciu zawodników z Pucharu Świata - pokazy odbywają się co godzinę - 15 minutowe serie pokazowe - skoki na wysokości 6 metrów   Weekend sobota i niedziela 6 i 7 października w Galerii Piastów! Wstęp wolny!   Kiermaszowe okazje – szeroki wybór torebek, galanterii skórzanej , bagażu w cenach niższych nawet o 70%
05.09.2018
Już w sobotę 15 września od godziny 12:00 do 19:00 zapraszamy wszystkich spragnionych mocnych wrażeń do Galerii Piastów gdzie każdy z zainteresowanych będzie mógł po raz drugi podjąć wyzwanie i sprawdzić swoją odwagę dzięki wirtualnej rzeczywistości! To już druga edycja świetnie przyjętego wydarzenia! Na specjalnie przygotowanych stanowiskach w dużym patio Galerii Piastów na wszystkich klientów będzie czekać specjalnie wyszkolona kadra, która umożliwi najodważniejszym sprawdzenie się w nowych zmaganiach w wirtualnej rzeczywistości. To oczywiście tylko część atrakcji. Sprawdźcie się! Czekamy na was w Galerii Piastów!     Przejdź po desce zawieszonej na wysokości 160 metrów! Aplikacja wzbogacona o czujniku ruchu na stopach! BitSaber - wygraj w nowej grze muzycznej Sprawdź się w aplikacjach ekstremalnych typu rollercoaster i swing! Przetestuj Oculus Go! - zobacz na własne oczy świat dinozaurów!     DODATKOWO: filmy, aplikacje dla najmłodszych, testowanie google earth!  Copyrights © 2013 Galeria Piastów - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Realizacja: Mind Progress