Aktualności

17.10.2014
Już w sobotę 25 października zapraszamy na wielkie otwarcie Kręgielni Play City na IV piętrze Galerii Piastów. Nowa jakość na mapie Legnicy! Pokazy mistrzów, degustacje, koncert i wspólna zabawa do późnych godzin nocnych. Imprezę nakręca: Krzysztof Skiba! Wstęp bezpłatny! Nie leć w kulki, zagraj w kręgle. Otwarcie nowego lokalu nastąpi o godzinie 18:00 - oficjalne przecięcie wstęgi o godzinie 20:00! Konkursy dla klientów, degustacje i dużo dobrego... tylko dla dorosłych… To tylko część atrakcji przygotowanych przez organizatorów. Kręgielnia na licencji Play City to tylko pozorne poszerzenie oferty Parku Rozrywki Play City. W rzeczywistości jest to samodzielnie działający lokal skierowany głównie do osób pełnoletnich z pełną ofertą zarówno dla klientów indywidualnych, grup jak i firm. - Chcieliśmy, żeby Legnica miała w końcu Kręgielnię z prawdziwego zdarzenia – mówią właściciele i deklarują, że dołożyli wszelkich starań, aby spełnić oczekiwania klientów. - Kręgielnia na licencji Play City to nowoczesne miejsce w którym fantastycznie spędzisz czas, poznasz ciekawych ludzi, zagrasz w bilard na najlepszych stołach i spróbujesz swoich sił na 4 torach do gry w kręgle, a do tego kompleksowo przygotowane menu dostarczy niezapomnianych wrażeń – dodają. Dodatkowo 30 października o godzinie 21:00 zaplanowany jest koncert Jareckiego i BRK z gościnnym udziałem GrubSona. To oczywiście pierwsze z serii zaplanowanych wydarzeń. Więcej informacji wkrótce. Kręgielnia Play City IV poziom Galerii Piastów nad Kinem Helios. www.parkplaycity.pl  
13.10.2014
Już 26 października od godziny 11:00 zapraszamy na 8 urodziny Galerii Piastów! Na scenie dużego patio pojawią się dwie wielkie gwiazdy - Doda i Mrozu, a imprezę urodzinową poprowadzi showman i satyryk Bilguun Ariunbaatar! Dodatkowo pokazy pirotechniczne, konkursy z nagrodami i wiele więcej! Takich urodzin w Legnicy jeszcze nie było, same radości do wyboru!   Huczne świętowanie będzie trwało całą niedzielę, a rozpocznie się o godzinie 11:00 od działań sceny lokalnej na które zagrają gościnnie m.in. wokalistki z Fame Art, oraz zespoły Scoffers i !Struktura!. Na dzieci i dorosłych czekać będą animatorzy i konkursy z nagrodami. To oczywiście tylko rozgrzewka przed głównymi atrakcjami, które rozpoczną się po południu. Na scenie zagra Mrozu wraz z zespołem Mrozu Band, (autor takich hitów jak „Rollercoaster” i „Jak nie my to kto?”), a na wielki finał akustyczny koncert Dody – ostrej i bezkompromisowej wokalistki, której nikomu nie trzeba przedstawiać. Całą imprezę poprowadzi znany showman i satyryk Bilgun Ariunbaatar, który przygotował z okazji urodzin kilka dodatkowych niespodzianek!   8 urodziny Galerii Piastów to nie tylko gwiazdy – przez cały dzień każdy z klientów Galerii będzie mógł wziąć udział w akcji „Szukamy dawcy szpiku” współorganizowanej przez Fundację DKMS, oraz Galerię Piastów. Na małym patio ponad 60 wolontariuszy będzie szukało dawców szpiku dla ludzi chorych na białaczkę i ludzi wielkiego serca.   To oczywiście nadal nie wszystko! 8 urodziny Galerii Piastów to również 1 urodziny Play City – największego parku rozrywki w regionie. Tam również od godziny 11:00 przygotowano mnóstwo atrakcji. Darmowa wata cukrowa dla wszystkich klientów, animatorzy i MBL - mistrzostwa w budowaniu klocków LEGO w których do wygrania będą setki nagród i upominków na licencji najbardziej znanej duńskiej firmy.   Dla wszystkich tych którzy nie mogą się doczekać tej podwójnej i bardzo hucznej imprezy urodzinowej, Galeria Piastów przygotowała specjalną muzyczną zabawę! Od 12 października w dużym patio Galerii stanął specjalny kiosk multimedialny. Każdy klient który w dniach 12 – 26 października zrobi zakupy na terenie Galerii Piastów i wyrazi chęć udziału w grze, otrzyma przy kiosku - za okazaniem paragonu - specjalny kupon który upoważni go do urodzinowej zabawy. Do wygrania są tysiące nagród od voucherów gotówkowych, gadżetów, aż po tablety i 42 calowy telewizor HD.   Regulamin konkursu   Bądźcie razem z nami! Zapraszamy wszystkich do wspólnego świętowania! Niedziela 26 października! Radości do wyboru!    
22.09.2014
Już w sobotę 27 września od godziny 11:00 zapraszamy do Galerii Piastów na spotkanie ze znanym podróżnikiem – Wojciechem Cejrowskim. Inspirujące rozmowy, konkurs na zdjęcie z wakacji i promocja książki „Wyspa na prerii”, a dla najmłodszych 5 lecie Uniwersytetu Dziecięcego UNIKIDS!   Sobota w Galerii Piastów mija pod znakiem dalekich podróży. Małe patio będzie miejscem spotkania z Wojciechem Cejrowskim – dziennikarzem, podróżnikiem i rzeczywistym członkiem Królewskiego Towarzystwa Geograficznego w Londynie – i promocji jego najnowszej, długo wyczekiwanej książki „Wyspa na prerii”. Przez kilka godzin, każdy zainteresowany będzie mógł zdobyć autograf, a także posłuchać historii o dalekich krajach i poznać najnowszą ofertę znajdujących się w Galerii Piastów biur podróży. Dodatkowo organizator przygotował specjalny konkurs na zdjęcie z wakacji – jeżeli ktoś chce wziąć udział w konkursie niech prześle swoją wakacyjną fotografię na adres: marketing@galeriapiastow.pl, albo niech przyniesie ją w sobotę podczas wydarzenia. Najlepsze zdjęcia zostaną nagrodzone cennymi nagrodami.   To oczywiście nie wszystko! Dla najmłodszych Uniwersystet Dziecięcy UNIKIDS z okazji swojego 5 lecia przygotował masę atrakcji. Pokazy robotyki, fizyki i egzotycznych zwierząt.   Bądźcie razem z nami już w nadchodzącą sobotę od godziny 11:00.
17.09.2014
Galeria Piastów to 100 sklepów najlepszych marek. To moda i styl w najlepszym wydaniu. Na powierzchni 35 tys. mkw, na trzech poziomach znajdziemy znane sieciowe salony z ubraniami, butami i markową biżuterią, punkty usługowe, restauracje i kawiarnie. Codzienne zakupy zrobimy w delikatesach Piotr i Paweł. Wolny czas spędzimy w Największym Parku Rozrywki Play City, Centrum Fitness lub Kręgielni. Najnowszy film obejrzymy w Kinie Helios. Poszukiwany: Pracownik Działu Technicznego Miejsce pracy: Legnica Galeria Piastów Osoba zatrudniona na tym stanowisku, pod ogólnym kierunkiem i nadzorem Kierownika Działu Technicznego, będzie odpowiedzialna za : - Stan i bezpieczeństwo techniczne budynku wraz z wyposażeniem, - Prawidłowe i bezawaryjne działanie wszystkich systemów i urządzeń zainstalowanych w obiekcie, - Pomoc przy obsłudze imprez i wydarzeń organizowanych w galerii, Wymagania: - Ukończona szkoła kierunkowa techniczna, - Znajomość instalacji elektrycznych, sanitarnych, grzewczych, klimatyzacji oraz wentylacji, - Uprawnienia SEP do 1KV , - Mile widziane uprawnienia do pracy na podnośnikach, W zamian oferujemy: - Umowę o pracę, - Możliwość rozwoju zawodowego, - Atrakcyjne wynagrodzenie, - Miłą atmosferę pracy w przyjaznym zespole. Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz z listem motywacyjnym na adres: info@galeriapiastow.pl w temacie wpisując GALERIA PIASTÓW/PRACOWNIK DZIAŁU TECHNICZNEGO. Informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Prosimy o zamieszczenie w aplikacji następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 07.03.2011 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.”
15.09.2014
Lubisz patrzeć w rozgwieżdżone niebo? Chcesz dowiedzieć się więcej o kosmosie? Przyjdź w sobotę lub w niedzielę i odkryj sekrety wszechświata w legnickim centrum handlowym. Już 20-21 września, wchodząc do Galerii Piastów znajdziemy się w prawdziwym Planetarium. O każdej pełnej godzinie zaplanowane są seanse filmów o kosmosie: „Niebo na wyciągnięcie ręki”, “Gwiezdne opowieści”, “Popatrzmy w niebo”. Każdy też będzie mógł zostać poszukiwaczem meteorytów, odnajdując je na interaktywnym torze specjalnym detektorem - wykrywaczem meteorytów. Jak wygląda Układ Słoneczny, jakie są zależności między słońcem a księżycem – o tym wszystkim opowiadać będą specjalnie przeszkoleni animatorzy. Wyjaśnią też, na czym polega ruch sztucznych satelitów okołoziemskich i odpowiedzą na każde pytanie dotyczące zagadek wszechświata, objaśniając zasady jego działania przy pomocy efektownych ruchomych modeli. Kosmiczne atrakcje dostępne będą dla klientów centrum handlowego przez cały dzień  i będzie można włączyć się do zabawy w dowolnym momencie. Na gości Galerii Piastów czeka również niepowtarzalna okazja posłuchania autentycznych dźwięków z kosmosu, nagranych w trakcie badań podczas programu SETI. Zakładając słuchawki, będzie można posłuchać zarówno ogólnych dźwięków wydawanych przez kosmos, jak też brzmień poszczególnych planet. Serdecznie zapraszamy do Galerii Piastów!  Copyrights © 2013 Galeria Piastów - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Realizacja: Mind Progress