Buty z Kill Bill’a w Sizeer

Pamiętacie czarno-żółte sneakery, które w Kill Bill’u Quentina Tarantino nosiła Czarna Mamba - postać grana przez Umę Thurman? To oczywiście kultowe buty ASICS z linii Onitsuka Tiger. Teraz, dostępne także w sieci Sizeer!

 

Nadchodzi wiosna, a Ty poszukujesz nowych sneakerów? Zajrzyj do Sizeer – największej sieci multibrandowych salonów z obuwiem, odzieżą i akcesoriami w stylu street. Sizeer dba o stałe urozmaicanie swej oferty. W nowym sezonie w salonach marki debiutuje kolejny brand – kultowa, japońska marka ASICS oraz linia Onitsuka Tiger.

 

Skąd się wzięła nazwa ASICS? Niewiele osób wie, że to akronim popularnej łacińskiej sentencji Anima Sana In Corpore Sano, czyli W zdrowym ciele zdrowy duch.

 

ASICS’y to utrzymane w minimalistycznym stylu, wygodne sneakery na co dzień. Ukochane przez największe gwiazdy świata - Jareda Leto, Emmę Watson, Andre 3000 z zespołu Outkast, a nawet prezydenta Stanów Zjednoczonych, Baracka Obamę, idealnie pasują do codziennej, casualowej stylizacji. Buty uzupełniły także słynną, żółtą stylówkę Czarnej Mamby z kultowego filmu Tarantino.

 

Buty ASICS dostępne w Sizeer to dobrze znane fanom marki modele Gel-Lyte i Sakurada z linii Onitsuka Tiger. Dostępne w salonach w całej Polsce i na e-Sizeer.com.


Sizeer
Copyrights © 2013 Galeria Piastów - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Realizacja: Mind Progress