Be Ventilated – kampania Reebok w Sizeer

Sizeer i Reebok prezentują odświeżoną wersję kultowego modelu Ventilator, którego korzenie sięgają 1990 roku. Ten lekki sneaker to idealna opcja na ciepłe, wiosenne wieczory spędzane w gronie przyjaciół.

 

Sizeer prezentuje nową kampanię marki Reebok z udziałem kultowego modelu Ventilator, który w tym roku obchodzi 25. urodziny. Ventilator to lekki sneaker wyposażony w technologię Hexalite, która zapewnia amortyzację wstrząsów. Boczne panele wykonane z meshu umożliwiają z kolei przepływ powietrza – Ventilator jest zatem idealnym modelem na ciepłe, wiosenne wieczory spędzane w mieście w gronie przyjaciół. Jego nowoczesna kolorystyka dopasuje się do każdej stylizacji. Kampania potrwa do 23 maja.

 

W salonach Sizeer pojawi się także niebawem przebojowy model Ventilator x Aleosa zaprojektowany przez znaną rysowniczkę Olkę Osadzińską. Jest to już trzeci model sneakerów stworzony przez Olkę dla marki Reebok. Nowy model wyróżnia się ekspresją kolorów i wzorów, które wyróżnią Cię na ulicy. Tworząc swoje dzieło artysta inspirowała się twórczością Kory i Bruce’a Webera, a także klasyką przełomu lat 80’ i 90’ – połączeniem stylów rap, funk i alternatywną muzyką klubową.

 

Więcej aktualnych informacji z życia marki znajdziecie na oficjalnym profilu na Facebooku:
Facebook.com/Sizeercom


Sizeer

Ventilator

[RevGallery]84[RevGalleryCopyrights © 2013 Galeria Piastów - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Realizacja: Mind Progress