Promocje

22.02.2019
Dżins jest bez wątpienia głównym materiałem dominującym w naszych garderobach. Z biegiem lat wciąż jest w trendzie i w nadchodzącym sezonie się to nie zmieni.   Kompletowanie denimowej szafy rozpocznij od dżinsowej koszuli. Poza nimi popularnością na wiosnę i lato 2019 cieszyć będą się klasyczne katany, denimowe mini sukienki, dopasowane spodnie z efektem przetartego dżinsu oraz dzwony. Wszystkie najmodniejsze wydania dżinsu znajdziesz w H&M w naszej galerii oraz nawww.hm.com.  
22.02.2019
Dodatkowe rabaty na produkty już przecenione! 10% na pierwszy i 15% na drugi i każdy kolejny.
22.02.2019
20% DODATKOWEGO rabatu na WSZYSTKIE kozaki, trzewiki, botki i sztyblety.
22.02.2019
Intimissimi, marka świadoma kwestii związanych ze środowiskiem naturalnym we współpracy z I:CO daje Twoim używanym ubraniom nowe życie poprzez ponowne wykorzystanie ich materiałów do produkcji nowych towarów. Odwiedź nas w jednym z salonów Intimissimi i zostaw swoje używane ubrania jakiejkolwiek marki w pojemniku I:CO.   Za każdą pozostawioną rzecz otrzymasz bon o odpowiedniej wartości do wykorzystania przy zakupie produktów Intimissimi w pełnej cenie (nie jest wymagany zakup nowych produktów w chwili otrzymania bonu).   PRZYNIEŚ DO NAS: Biustonosze i otrzymaj bon w wartości 12 zł, Koszulki, koszule, bluzki, swetry i otrzymaj bon o wartości 8 zł, Majtki, bokserki, slipy i otrzymaj bon o wartości 4 zł.   Akcja wydania bonów potrwa do 31.05.2019*.
22.02.2019
W Greenpoint wiosna już dawno nie była tak radosna!  Nowy sezon zapowiada nadejście ekscytujących zmian. Koniecznie odwiedź sklep Greenpoint i sprawdź nowości marki.Copyrights © 2013 Galeria Piastów - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Realizacja: Mind Progress