Promocje

08.05.2014
Happy Week w WITTCHEN rozpoczęty! W dniach 5-11 maja dla wszystkich posiadaczy Kart Stałego Klienta oraz Kart VIP dodatkowe 10% rabatu. Zapraszamy do salonów oraz na www.sklep.wittchen.com
07.05.2014
PRIMAMODA.COM.PL - nowa odsłona strony internetowej marki PRIMAMODA   PRIMAMODA zaprasza do zapoznania się z nową wersją swojej strony internetowej. Witryna nawiązuje do idei marki - nowoczesnego wzornictwa i włoskiej estetyki, łącząc w sobie design i funkcjonalność. Zainteresowani modowymi nowościami od PRIMAMODA odnajdą tam pełną kolekcję butów i torebek na bieżący sezon. Poza klasycznymi packshotami produktów, dużym udogodnieniem będą zdjęcia obrotowe, dające pełny obraz danego modelu. Możliwość przeglądania zdjęć w widoku 360° to standard jakości wśród stron internetowych prestiżowych marek. Dotarcie do wybranych modeli ułatwią zaawansowane filtry wyszukiwania. Kategorie obejmują m.in. kolor, cenę i materiał. Interaktywna mapa pomoże wszystkim zlokalizować najbliższy sklep PRIMAMODA, razem z godzinami otwarcia w poszczególnych dniach. Co więcej, w celu zwiększenia funkcjonalności strony, jest ona dostosowana zarówno do ekranu tabletu jak telefonu - dzięki temu PRIMAMODA może towarzyszyć Wam wszędzie, gdzie tylko się udacie!     Zapraszamy pod adres www.primamoda.com.pl, w celu zapoznania z długo oczekiwaną nową odsłoną strony internetowej marki PRIMAMODA!
07.05.2014
STYL BABY DOLL: Cukierkowe kolory i styl amerykańskich przedmieść lat 50-tych. Kobieca kolekcja, która działa barwą jak prozak.  
06.05.2014
Special offer tylko w tym tygodniu !!! - 20 % na cały asortyment łącznie z przeceną przy zakupie min. 2 sztuk dowolnie wybranego asortymentu. - oferta obowiązuje we wszystkich naszych salonach w dniach 5-9 maja 2014 r.
05.05.2014
Elegancka i klasyczna majówka dostępna w salonach Magnetic:)Copyrights © 2013 Galeria Piastów - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Realizacja: Mind Progress