Promocje

12.12.2014
Kolorowe naklejki, karta na pieczątki i specjalna oferta urodzinowa – to wszystko czeka na najmłodszych w ramach nowego programu Sphinx Kids Club. Z myślą o małych gościach przygotowane zostały karty uprawniające do korzystania z rozmaitych atrakcji w restauracjach sieci.   W ramach stałych korzyści po okazaniu karty przy zamówieniu dla najmłodszych przewidziano kolorowe naklejki. Ponadto przygotowano specjalną ofertę urodzinową dostępną w wybranych lokalach. Obejmuje ona m.in. menu dla dzieci ze specjałami Sphinxa, bezpłatny zestaw dla solenizanta i okolicznościowe ozdoby. Karta Sphinx Kids Club to także okresowe konkursy i promocje. Pierwszą z nich jest karta na pieczątki, z którą dzieci mogą otrzymać deser Słodka Pychotka bądź frytki z ketchupem w prezencie.   By przystąpić do programu należy wypełnić formularz w restauracji lub poprzez sphinx.pl. Karta wydawana jest opiekunom dzieci, które nie ukończyły 12 lat.   Zapraszamy do zabawy!
12.12.2014
Pora na rabat na rękawiczki w WITTCHEN! Zimą nasze dłonie potrzebują szczególnej ochrony. Dlatego warto zaopatrzyć się w skórzane rękawiczki marki WITTCHEN! Teraz możesz je kupić nie tylko dla siebie ale i na kogoś bliskiego, gdyż pierwszą parę można mieć już z 30% rabatem a każdą kolejną z 50% zniżką. O szczegóły zapytaj sprzedawcę. Zapraszamy!     Torebki za 29zł w WITTCHEN! Od 8 grudnia marka WITTCHEN przygotowała wyjątkową promocję dla swoich klientów. Przy zakupie za min 249zł będzie można nabyć wyjątkową, małą torebeczkę za jedyne 29zł, idealną na prezent dla kogoś bliskiego lub dla siebie. O szczegóły zapytaj sprzedawcę. Zapraszamy!
10.12.2014
W Carry -70% na święta dla każdego Klienta!  
10.12.2014
  Świąteczne kreacje od Magnetic :) Która propozycja najbardziej przypadła Wam do gustu?    
10.12.2014
W zimne grudniowe dni zapraszamy do restauracji EFEZ. Połączenie Musaki z ziemniakami lub ryżem raz z naszym grzańcem rozgrzeje każdego zmarźlucha.Copyrights © 2013 Galeria Piastów - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Realizacja: Mind Progress