Promocje

25.11.2014
Zimowa promocja do - 70% ponad 250 modeli.Szczegóły u naszych sprzedawców.
24.11.2014
25 Listopada Katarzynki !!! Tylko tego dnia wszystkie Katarzyny będą mogły wykupić karnet do klubu Condizione Health&Fitness ze specjalną zniżką. O szczegóły pytajcie naszych sprzedawców.
24.11.2014
Z okazji zbliżającego się okresu Bożego Narodzenia restauracje Sphinx jak co roku wprowadzają ofertę świąteczną dla grup. Klienci mają do wyboru cztery specjalnie skomponowane zestawy w atrakcyjnych cenach: 45 zł, 65 zł, 75 zł i 95 zł, w skład których wchodzi po kilka dań z napojami. Dodatkowo do każdej rezerwacji dla grup w ramach oferty świątecznej przysługuje 15-procentowy rabat na pozostałe propozycje z pełnego menu restauracji Sphinx. Propozycja dedykowana jest grupom liczącym co najmniej pięć osób.   Oferta świąteczna zawiera specjalnie wybrane dania z menu restauracji Sphinx. Z myślą o tradycji nie mogło w zestawach zabraknąć potraw z aromatycznymi grzybami i smacznymi rybami. Klienci mają również możliwość skosztować pysznych steków, dań z kurczakiem, jak i wiele innych ciekawych propozycji zup, przekąsek, dań głównych i słodkich deserów.   Restauracje Sphinx można znaleźć w wielu atrakcyjnie zlokalizowanych miejscach w kilkudziesięciu polskich miastach. Dla wygody klientów część lokali ma możliwość wydzielenia sal na indywidualne spotkania towarzyskie lub biznesowe. Dzięki temu goście mogą obchodzić uroczystości w gronie znajomych, kolegów z pracy czy rodziny w komfortowych i kameralnych warunkach.   Serdecznie zapraszamy na wspólne świętowanie do restauracji Sphinx i skorzystanie z naszej atrakcyjnej oferty!  
24.11.2014
Stoisz rano na przystanku. Zaspani ludzie czekają na autobus. Nagle widzisz świetnie ubraną osobę i nie możesz oderwać od niej wzroku. Gdzie kupiła te super buty? To muszą być sneakery z Sizeer!   Ty także możesz wyróżnić się na szarej, zimowej ulicy. Sizeer Ci w tym pomoże. Popularny multibrand oferuje szeroki wybór wygodnych, ciepłych i, przede wszystkim, modnych butów, odzieży i akcesoriów w stylu streetwear, które wyróżnią Cię z tłumu. Przyjdź do Sizeer i przebieraj w produktach inspirowanych kulturą sneaker’ową.  
21.11.2014
W dniach 19 - 25 listopada 2014 specjalne promocje na biustonosze !!!Szczegóły u sprzedawców. ZAPRASZAMY !!!Copyrights © 2013 Galeria Piastów - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Realizacja: Mind Progress