Promocje

18.03.2015
Odśwież swoja garderobę na wiosnę.  Już od najbliższej środy, każdy będzie miał niepowtarzalną okazję na zdobycie ekskluzywnych produktów w wyjątkowo niskich cenach. Podczas Kiermaszu WITTCHEN setki modeli tańszych nawet o 70%, a wśród nich ponadczasowe portfele, zachwycające torebki, rękawiczki, parasole, walizki oraz wiele innych ciekawych produktów. Zapraszamy w dniach 18-22 marca. Nie przegap okazji, sprawdź najlepszą ofertę!  
18.03.2015
Spełniaj swoje marzenia! Zrób zakupy w jednym z salonów Wojas i wygraj samochody osobowe, wycieczki zagraniczne oraz inne atrakcyjne nagrody. Szczegóły w salonach Wojas oraz na www.jubileuszmarzen.pl.   Dziękujemy za wspólne 25 lat!  
18.03.2015
Kolor, radość, elegancja to główne hasła wiosenno-letniej kolekcji PAWO na rok 2015. Oferta firmy PAWO przygotowana została dla mężczyzn o ambicjach posiadania dobrego, współczesnego wizerunku. Firma podąża za nowoczesnym przesłaniem mody, chcąc w pełni zadowolić swoich klientów i dać im modne, komfortowe ubrania, w których prezentować się będą nienagannie w każdej sytuacji.
17.03.2015
Kolekcje naszych obrączek zostały stworzone z myślą o zakochanych. Miłość jest piękna, cenna i trwała - tak jak kolekcja obrączek Briju. Piękno designu, wartość szczerego złota, trwałość szlachetnego metalu i blasku brylantów to idealne uosobienie miłości - podczas romantycznych chwil przed ołtarzem i na całe życie.  
17.03.2015
W sobote i niedziele Promod zaprasza na Weekend zniżek Avanti! Warunki skorzystania z promocji w sklepach Promod, na www.promod.pl oraz w magazynach Avanti i Wysokie Obcasy.  Copyrights © 2013 Galeria Piastów - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Realizacja: Mind Progress