Promocje

14.12.2015
Gorąca czekolada, mus czekoladowo-gruszkowy i czekoladowo-tropikalny – to wybrane propozycje, jakie pojawiły się w restauracjach Sphinx w najnowszej karcie deserowej „Sphinx Café”. Oferta jest dostępna we wszystkich lokalach sieci w Polsce. Z nowości „Sphinx Café” można zamówić czekoladę na gorąco przygotowywaną w tradycyjny sposób z oryginalnej gorzkiej czekolady, podawaną z bitą śmietaną i wiórkami czekoladowymi. Deser ten dostępny jest też w wersji z purée z gruszek. Ponadto na klientów czekają serwowane na zimno musy: czekoladowy z bitą śmietaną, a także czekoladowo-tropikalny i czekoladowo-gruszkowy, czyli delikatne połączenie aromatycznej gorzkiej czekolady z owocowym, tropikalnym purée bądź purée z gruszek, również serwowane z bitą śmietaną. Obok czekoladowych propozycji w ofercie po raz pierwszy pojawia się sernik z cząstkami brzoskwiń.  
14.12.2015
Spełnij marzenia bliskich i obdaruj ich wyjątkową biżuterią Briju. Przyjdź do naszego salonu, a za każde wydane 500 zł otrzymasz voucher o wartości 100 zł do wykorzystania na kolejne zakupy do dnia 31.01.2016r. Vouchery wydajemy do 31.12.2015r. - szczegóły oferty w salonie Briju. Zapraszamy!
10.12.2015
Grudzień to miesiąc niezwykły, nie tylko za sprawą świątecznej atmosfery i spotkań z bliskimi, ale też gorączkowych przygotowań do zabawy sylwestrowej. Wybierając kreację spośród propozycji Solar, spędzicie ten czas w najlepszym stylu! Ultrakobiece sukienki z kolekcji marki podkreślą szczególny charakter grudniowej atmosfery i sprawią, że wejdziecie w Nowy Rok szykownie i z klasą!
10.12.2015
Szczęście jest jedną z nielicznych rzeczy, które rosną, gdy się ją dzieli. Dlatego w promocji Triumph drugi produkt otrzymasz za połowę ceny. Regulamin promocji: bit.ly/SpecjalnyRabat
10.12.2015
Jak powszechnie wiadomo, najlepsze prezenty kobiety kupują sobie same. Teraz do zakupów Triumph dodaje jeszcze więcej blasku. Ty, seksowna bielizna Triumph i naszyjnik W.KRUK to olśniewające trio! Regulamin promocji: bit.ly/ŚwiątecznyPrezentCopyrights © 2013 Galeria Piastów - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Realizacja: Mind Progress