Promocje

24.02.2016
Salon "Ziaja Dla Ciebie" zaprasza na darmowe dermo-konsultacje. Będą one miały miejsce w weekend 4-6 marca: w piątek i sobotę w salonie na pierwszym piętrze Galerii Piastów (vis a vis salonu META), a w niedzielę na patio w ramach obchodów Dnia Kobiet. Konsultacje obejmują badanie skóry i określenie jej parametrów, a także dobranie odpowiednich kosmetyków. Przypominamy, że do badania wymagany jest niewielki fragment oczyszczonej skóry twarzy - demakijaż będzie wykonywany w salonie przed badaniem. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych.
19.02.2016
Nowa wiosenno-letnia kolekcja marki Wojas dostępna jest już w salonach firmowych Wojas i w sklepie online na www.wojas.pl!   Ambasadorami nowej kampanii marki Wojas zostali aktorka – Barbara Kurdej-Szatan oraz muzyk i lider zespołu Zakopower – Sebastian Karpiel Bułecka, a autorem zdjęć jest Robert Wolański – jeden z najlepszych fotografów w Polsce.   Zapraszamy!  
19.02.2016
Dodatkowe  10% na produkty przecenione  i przy zakupie dwóch produktow 15% na drugi tańszy produkt.
18.02.2016
Wyróżnij się dzięki nowym kolekcjom @H&M! Nowoczesne retro lub niezobowiązujące zestawy - poznaj stylizacje z najnowszych kolekcji dla Niej i dla Niego. http://bit.ly/1QwuroH http://bit.ly/1OUd5nH
18.02.2016
WYPRZEDAŻ DO -80 % NA GARNITURY PAWO! Wyprzedaż garniturów PAWO wciąż trwa. Ceny już od 259 zł! Przedłużamy promocję do 22 lutego. Zapraszamy do salonów stacjonarnych PAWO oraz na www.sklep.pawo.plCopyrights © 2013 Galeria Piastów - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Realizacja: Mind Progress