Promocje

25.03.2016
Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych,zapraszamy Państwa serdecznie do Naszego Salonu,gdzie przygotowaliśmy dla Państwa promocję na wyroby ze złota -15%. Promocja trwa od 21 - 26 marca 2016r.  
23.03.2016
Przy zakupie 2 dowolnych produktów z kolekcji wiosna –lato rabat -50% ( od ceny pierwotnej ) na drugi, tańszy produkt. Szczegóły w salonie  firmowym.  
23.03.2016
Oto historia miłości i szacunku do sneakerów, pisana na miarę XXI wieku. Bo tylko najprawdziwsza miłość do nich i codzienna, nietuzinkowa troska powoduje, że wyrażasz nimi swój żywot i siebie samego jako jedynego! Sznurując codziennie swoje sneakery, dbając o to by nie stąpać w nich po błocie, czyszcząc je starannie – budujesz Waszą wspólną historię na solidnych podstawach miłości i szacunku! O tak! Pozwól więc, żeby Sizeer stał się Twoim Łącznikiem z Najwyższymi Wartościami Streetwearu. Respect Your Shoes! BE FIRST Porzuć strach i pozwól miłości prowadzić Cię ku krainie sneakerami i streetwearem płynącej! Odważ się być pierwszy, a inni wątpiący pójdą Twoim śladem. Bądź, jak Sizeer – wybieraj to, co najlepsze i nie bój się kreować trendów. Tak, to bardzo przyjemne uczucie, prawda? Poddaj się mu!   BE ORIGINAL Jesteś niepowtarzalną jednostką, a zatem nie bój się być sobą! Nawet jeśli oznacza to wyglądać inaczej. Przyjmij swoją inność i traktuj ją jako bezcenny dar! Sizeer miłuje każdego, kto odważnie kroczy ścieżką prawdziwości i oryginalności. Ty też pokochaj siebie i szanuj swoją odmienność.   LOVE YOUR SHOES Kochaj swoje sneakery, dbaj o niej, wychwalaj pod niebiosa! Twoje buty są świadectwem Ciebie i wielkości Twoich uczuć. A prawdziwa i nieskończona miłość jednoznaczna jest z szacunkiem. Sizeer wielbi i szanuje buty. Sneakery, trampki, bootsy. Wszakże rodzaj nie ma znaczenia!   https://www.youtube.com/watch?v=BFDmrPJqV2s
23.03.2016
Przygotujcie się na nadchodzącą coraz większymi krokami wiosnę z BIG STAR JEANS. Od teraz do 26 marca w sklepie BIG STAR wybrane modele spodni kupicie w cenie 145 zł.
23.03.2016
Poznaj nową kolekcję odzieży męskiej SPRING SUMMER 2016. Zrób zakupy z wiosennym rabatem do -60% ! Oferta ważna do 29 marca ! Nasi Doradcy Wizerunku czekają na Ciebie w Salonie. Zapraszamy również na www.sklep.pawo.pl.Copyrights © 2013 Galeria Piastów - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Realizacja: Mind Progress