Promocje

25.02.2016
TOTAL WHITE LOOK ! Dziewczęca bluza w chmurki i białe spodnie z wysokim stanem? TAK TAK TAK :) Zapraszamy do zakupów w salonie Cayman w naszej Galerii.
24.02.2016
Nadszedł odpowiedni moment na zakup kurteczki wiosennej. My proponujemy Wam absolutny HIT tego sezonu :)Asymetryczna, neonowa i stylowa - taka właśnie jest nasza kurtka wiosenna :) Zapraszamy do zakupów w Salonie Cayman w naszej Galerii.
24.02.2016
Salon "Ziaja Dla Ciebie" zaprasza na darmowe dermo-konsultacje. Będą one miały miejsce w weekend 4-6 marca: w piątek i sobotę w salonie na pierwszym piętrze Galerii Piastów (vis a vis salonu META), a w niedzielę na patio w ramach obchodów Dnia Kobiet. Konsultacje obejmują badanie skóry i określenie jej parametrów, a także dobranie odpowiednich kosmetyków. Przypominamy, że do badania wymagany jest niewielki fragment oczyszczonej skóry twarzy - demakijaż będzie wykonywany w salonie przed badaniem. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych.
19.02.2016
Nowa wiosenno-letnia kolekcja marki Wojas dostępna jest już w salonach firmowych Wojas i w sklepie online na www.wojas.pl!   Ambasadorami nowej kampanii marki Wojas zostali aktorka – Barbara Kurdej-Szatan oraz muzyk i lider zespołu Zakopower – Sebastian Karpiel Bułecka, a autorem zdjęć jest Robert Wolański – jeden z najlepszych fotografów w Polsce.   Zapraszamy!  
19.02.2016
Dodatkowe  10% na produkty przecenione  i przy zakupie dwóch produktow 15% na drugi tańszy produkt.Copyrights © 2013 Galeria Piastów - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Realizacja: Mind Progress