Promocje

16.06.2016
Wyprzedaż w Gino Rossi nawet do 50% taniej!
16.06.2016
Zapraszamy do skorzystania z wyjątkowej promocji -30% na obrączki. Promocja trwa od 09 czerwca 2016r. do odwołania- Serdecznie Zapraszamy!
13.06.2016
Ruszyła sezonowa wyprzedaż w salonie Vistuli. Teraz całą wiosenno-letnią kolekcję, w tym eleganckie garnitury i marynarki, można kupić w atrakcyjnych, niższych do 70% cenach. Zapraszamy również do zakupu wyjątkowej kolekcji wybranej przez Roberta Lewandowskiego oraz limitowanej formalnej linii przygotowanej dla reprezentacji Polski w piłce nożnej. Szczegóły oferty znajdziecie w salonach oraz na stronie www.vistula.pl Wiosenno-letnia wyprzedaż w Vistuli do -70% Ruszyła sezonowa wyprzedaż w salonie Vistuli. Teraz całą wiosenno-letnią kolekcję, w tym eleganckie garnitury i marynarki, można kupić w atrakcyjnych, niższych do 70% cenach. Zapraszamy również do zakupu wyjątkowej kolekcji wybranej przez Roberta Lewandowskiego oraz limitowanej formalnej linii przygotowanej dla reprezentacji Polski w piłce nożnej. Szczegóły oferty znajdziecie w salonach oraz na stronie www.vistula.pl
13.06.2016
70% rabatu na każdy drugi biały i/lub czarny biustonosz! To wspaniała okazja do przygotowania szafy na pełnię lata. Super wysoką zniżkę możesz otrzymać w każdym La Vantil do 14 czerwca włącznie. Szczegóły w Salonach. Zapraszamy!    
13.06.2016
Wszystkich, którzy w okresie letnich dni poszukają przyjemnego ochłodzenia zapraszamy do SO! COFFEE na nowe, pyszne produkty. Dla wszystkich miłośników zimnych kaw mamy frappe w dwóch odsłonach - delikatnie orzechowo czekoladową oraz kremową o letnim smaku wiśni. Na wielbicieli herbat czekają orzeźwiające ice tea przygotowywane na bazie wyłącznie naturalnych składników. Jak co roku w naszym menu znajdą się również lemoniady w tradycyjnych lubianych przez wszystkich smakach cytrynowej oraz bez której ciężko wyobrazić sobie prawdziwe lato - truskawkowej z delikatnym posmakiem mięty. Ponad to oczywiście nie zabraknie doskonałych ciast, których receptury oparte są na polskich sezonowych owocach.  Copyrights © 2013 Galeria Piastów - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Realizacja: Mind Progress