Promocje

25.03.2014
  Na cieplejszą porę roku wszyscy czekamy co roku tak samo niecierpliwie. Dla fanów Sizeer oznacza ona także nadejście świeżej, wiosennej kolekcji ich ulubionych modeli najmodniejszych sneakerów, odzieży i akcesoriów. Przyjdź do Sizeer i poczuj wiosnę!   Słoneczna pogoda i coraz wyższe temperatury za oknem sprawiają, że z radością porzucamy zimową garderobę. W kąt idą ciężkie kozaki, obszerne kurtki, czapki i rękawiczki. Ich miejsce zajmują lekkie sneakery, przewiewne szorty i luźne t-shirty oraz kolorowe akcesoria. Czyli rzeczy, które idealnie wkomponują się w miejską, wiosenną stylizację.   „Czekając na…” to hasło, którym oficjalnie wkraczamy w sezon wiosna/lato. Chcemy przekazać nim zarówno naszą tęsknotę za cieplejszą porą roku i wszystkimi miejskimi aktywnościami, które wiosną pobudzają nas do życia, ale także tęsknotę za nową kolekcją – pełną lekkich, wygodnych i energetycznych modeli Waszych ulubionych marek. O to, żeby wiosną w Sizeer znowu było gwarno, gorąco i bardzo kolorowo zadbały takiej brandy jak Nike Sportswear, Lacoste, adidas, Vans, New Balance, Converse, Reebok, Puma czy Timberland.   Przez ostatnie tygodnie czekaliśmy także na coś jeszcze – nowy, 13. numer SI Magazynu Czasu Wolnego. W SI Magazynie przeczytacie m.in. o tym co gra duszy rozśpiewanej prowadzącej „The Voice Of Poland”, Marice, z czego wykonuje się najmodniejszy obecnie model rowerów, jak szybciej przemieszczać się po mieście (podpowiadamy – na dwóch kółkach!) oraz dowiecie się, co to Gymkhana. W nowym numerze znajdziecie również sesję zdjęciową, którą pokazujemy, jak wygląda wiosna w mieście według Sizeer. Przy najbliższej wizycie w salonie nie zapomnijcie zatem odebrać swojego numeru!   Nowa kolekcja czeka na Was w ponad 70 salonach Sizeer w całej Polsce i na e-Sizeer.com.    
13.03.2014
25% na bluzy! Czas trwania promocji 11-19 marca br. (*dotyczy wybranych produktów).
13.03.2014
Kolekcja zegarków AM:PM kusi wiosennymi, energetycznymi kolorami, soczystymi odcieniami różu, zieleni, niebieskiego i pomarańczowego. Zapraszamy do salonów Apart.
13.03.2014
Kiermasz WITTCHEN w dniach 12-16 marca. Odśwież swoja garderobę na wiosnę. Kiermasz to jedyna okazja na zdobycie tylu ekskluzywnych produktów w zaskakująco niskich cenach. Ceny produktów spadną nawet do 70%. Nie przegap okazji, sprawdź najlepszą ofertę!
09.03.2014
Dla aktywnych kobiet super rabaty w HiMountain. Szczegóły u sprzedawców.Copyrights © 2013 Galeria Piastów - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Realizacja: Mind Progress