Promocje

16.06.2015
W Promod ruszyła wyprzedaż kolekcji letniej. Zapraszamy do butików.
16.06.2015
Martes Sport podgrzewa atmosferę na wakacje!!! Wspólnie z Martes Sport przygotuj się do letnich szaleństw. Wiele produktów w niesamowicie niskich cenach, sandały, plecaki, akcesoria plażowe. Już dziś skorzystaj z tej oraz innych promocji. Atrakcyjne ceny do minus 40%. Ceny obowiązują do 25 czerwca lub wyczerpania zapasów. www.sklepmartes.pl/gazetka
16.06.2015
Zapraszamy do salonu Lee Wrangler. Od 12 czerwca rusza wyprzedaż kolekcji Wiosna/Lato 2015. Rabaty do -30%. Zapraszamy.
16.06.2015
Salon Jubilerski BRIJU zaprasza Państwa do skorzystania z LETNIEJ WYPRZEDAŻY na wybrane modele ze srebra i złota do -70%. Akcja promocyjna trwa od 08 czerwca i będzie  obowiązywać do końca sierpnia 2015r. Serdecznie zapraszamy.  
16.06.2015
On mówi, że rysuje najpierw dla siebie. I że styl ma nie od parady. Oni szyją dobre, streetwearowe ciuchy i potrzebowali kogoś z łajdackim podejściem. Połączyli siły w czerwcu. Efektem współpracy Why-Ducka i marki Confront są 4 unikalnie t-shirty z grafikami, których nie można znaleźć na co dzień w sieciówkach. To dzieła streetowej sztuki. Limitowaną kolekcję, opakowaną w królewskim stylu z vlepkami można kupić od 12 czerwca w sieci Sizeer i na e-sizeer.com. Kim jest Why-Duck? Na co dzień grasuje w Krakowie. Zdolniacha z oryginalną kreską. Maluje i projektuje, a gdy odpoczywa – łajdaczy w głowie. Drań lubi rzeczy dobre, nie kupi byle czego, nie założy nieeleganckiej czapki. Confront to marka dla ludzi, którzy wiedzą co jest 5. Takich jak Why-Duck, lubiących rzeczy zacne. W portfolio na wieszakach milutkie t-shirty, bluzy, kurtki, szorty – czyli wszystko czego  młody i aspirujący człowiek potrzebuje do odzienia. - Mój styl to wybuch ekspresji i zapętlonych myśli; sekwencji obrazów z mojego mózgu. Nie oszukujmy się artyści nie są specjalistami od biznesu. Potrzebują doświadczonych ludzi, którzy wezmą ich za rękę i pozwolą pokazać prace szerszemu gronu odbiorców – mówi Why-Duck, w dowodzie Krystian Ścigalski. - Prace Why-Ducka są absolutnie unikatowe. Poprosiliśmy o coś extra do limitowanej kolekcji. Coś, co wyróżni nasz t-shirt w całej masie  banalnych nadruków i infantylnych haseł. Wyszło naprawdę fajnie – cztery koszulki, w monochromatyczności i kolorach. Idealny towar do szafy każdego, stylowego mieszczucha – mówi Joanna Zając-Cekiera, PR Manager sieci Sizeer, w której dostępna jest kolekcja Confront. Kolekcja Confront x Why-Duck będzie dostępna od 12 czerwca w ponad 90 salonach Sizeer oraz na e-sizeer.com.   [RevGallery]89[RevGallery]Copyrights © 2013 Galeria Piastów - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Realizacja: Mind Progress