Promocje

31.03.2016
Już w najbliższy weekend, 1–3 kwietnia, w salonie OCHNIK czekają na Państwa wyjątkowe rabaty: -10% przy zakupie jednego produktu, -20% przy zakupie minimum dwóch produktów. Rabat nie obejmuje środków do pielęgnacji i konserwacji skóry oraz opakowań prezentowych. Promocja nie łączy się z innymi akcjami rabatowymi i dotyczy wyłącznie produktów nieprzecenionych. Serdecznie zapraszamy!  
31.03.2016
Zapraszamy na Stylowe Zakupy w perfumerii Douglas!  W dniach 1-3 kwietnia br. czytelniczki magazynów Twój Styl i Grazia mogą skorzystać ze specjalnej oferty Douglas na zapachy -20%. Oferta nie dotyczy zestawów zapachowych i linii uzupełniających, a promocje nie łączą się. Rabat udzielany jest na podstawie kuponu z kodem kreskowym z magazynu. Przyjdź do perfumerii Douglas i znajdź swój ulubiony zapach w atrakcyjnej cenie!  
25.03.2016
Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych,zapraszamy Państwa serdecznie do Naszego Salonu,gdzie przygotowaliśmy dla Państwa promocję na wyroby ze złota -15%. Promocja trwa od 21 - 26 marca 2016r.  
23.03.2016
Przy zakupie 2 dowolnych produktów z kolekcji wiosna –lato rabat -50% ( od ceny pierwotnej ) na drugi, tańszy produkt. Szczegóły w salonie  firmowym.  
23.03.2016
Oto historia miłości i szacunku do sneakerów, pisana na miarę XXI wieku. Bo tylko najprawdziwsza miłość do nich i codzienna, nietuzinkowa troska powoduje, że wyrażasz nimi swój żywot i siebie samego jako jedynego! Sznurując codziennie swoje sneakery, dbając o to by nie stąpać w nich po błocie, czyszcząc je starannie – budujesz Waszą wspólną historię na solidnych podstawach miłości i szacunku! O tak! Pozwól więc, żeby Sizeer stał się Twoim Łącznikiem z Najwyższymi Wartościami Streetwearu. Respect Your Shoes! BE FIRST Porzuć strach i pozwól miłości prowadzić Cię ku krainie sneakerami i streetwearem płynącej! Odważ się być pierwszy, a inni wątpiący pójdą Twoim śladem. Bądź, jak Sizeer – wybieraj to, co najlepsze i nie bój się kreować trendów. Tak, to bardzo przyjemne uczucie, prawda? Poddaj się mu!   BE ORIGINAL Jesteś niepowtarzalną jednostką, a zatem nie bój się być sobą! Nawet jeśli oznacza to wyglądać inaczej. Przyjmij swoją inność i traktuj ją jako bezcenny dar! Sizeer miłuje każdego, kto odważnie kroczy ścieżką prawdziwości i oryginalności. Ty też pokochaj siebie i szanuj swoją odmienność.   LOVE YOUR SHOES Kochaj swoje sneakery, dbaj o niej, wychwalaj pod niebiosa! Twoje buty są świadectwem Ciebie i wielkości Twoich uczuć. A prawdziwa i nieskończona miłość jednoznaczna jest z szacunkiem. Sizeer wielbi i szanuje buty. Sneakery, trampki, bootsy. Wszakże rodzaj nie ma znaczenia!   https://www.youtube.com/watch?v=BFDmrPJqV2sCopyrights © 2013 Galeria Piastów - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Realizacja: Mind Progress