Promocje

29.04.2015
Już teraz w restauracjach Sphinx dostępna jest nowa karta lunchowa. W ramach niej Goście mają do wyboru kilka dań głównych w dwóch różnych wariantach cenowych. Do każdej potrawy można domówić zupę w promocyjnej cenie, a także kawę na wynos, która w restauracjach Sphinx pojawiła się po raz pierwszy.   Każdy wariant cenowy w Lunch Menu zawiera siedem dań głównych. W nich do wyboru są m.in. shoarma w wersji standardowej lub na mniejszy apetyt, karkówka z grilla, dorsz, makarony, sałatki czy dania z kurczaka. Lunch można powiększyć o rosół, pomidorową bądź cebulową w cenie 1,99 zł.   Po smacznym posiłku Goście mogą zamówić na wynos przyrządzaną na bazie nowej mieszanki Julius Meinl kawę czarną z mlekiem lub bez, cappuccino bądź latte macchiato za 4,99 zł. W nowym Lunch Menu znajduje się też szeroki wybór serwowanych w restauracjach napojów i deserów.   Lunch Menu obowiązuje od poniedziałku do piątku w godz. 12:00-14:30 oprócz dni świątecznych.    
29.04.2015
Od 24/04 do 4/05 oferta dla klientów promod: podwójne punkty za zakupy*! Posiadasz kartę? Zrób zakupy podając hasło SŁOŃCE i otrzymaj podwójne punkty punkty! Nie jesteś jeszcze stałym klientem Promod? Dołącz do programu lojalnościowego i od razu skorzystaj za promocji! Wszystkie słoneczne nowości Promod ► http://www.promod.pl/ *Od 24/04/2015 do 04/05/2015r podwójne punkty za zakupy z Kartą Promod z hasłem SLONCE. Robiąc zakupy w sklepie należy okazać kartę i podać hasło przy kasie, na promod.pl karta musi być przypisana do konta, a hasło należy wpisać w polu kodu rabatowego w etapie koszyka  
27.04.2015
W Drogeriach Natura trwa Akacja Depilacja. W ramach promocji na wszystkie produkty do depilacji dostępne w sklepach sieci obowiązuje rabat do -30% taniej. Oferta obowiązuje do 29.04 lub do wyczerpania zapasów.  
27.04.2015
Tej wiosny mamy nie tylko pogodę w kratkę, ale i modę. Kolorowe, twarzowe i optymistyczne kraciaste motywy zdominowały męską garderobę. W ciągu dnia nosimy ją do formalnych zestawów biurowych,  po godzinach zaś w popularnych w tym sezonie zestawach casualowych.  W jednym i drugim wydaniu wygląda się świeżo i nowocześnie. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z wyjątkowego rabatu. Wszystkie koszule męskie w kratkę kupisz 30% taniej. Oferta ważna od 22 kwietnia.
24.04.2015
Więcej kupujesz - Więcej zyskujesz!   Zapraszamy do sklepu Outdoor Point na specjalną promocję marki Alpine Pro! Kupując dwa produkty: -pierwszy(droższy) - 20% -drugi(tańszy bądź w tej samej cenie) - 30% Ponadto w dniu koncertu DISCO POLO 26 kwietnia przygotowaliśmy rabaty sięgające -20% na jedną zakupioną rzecz! Zapraszamy!  Copyrights © 2013 Galeria Piastów - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Realizacja: Mind Progress