Promocje

15.10.2016
Nadchodzi czas stylowego otulenia! Państwa uwadze polecamy promocję, w ramach której, dokonując zakupu garnituru, zimowej kurtki lub płaszcza, jesienną kurtkę otrzymają Państwo w prezencie! ➜ Zapraszamy do sprawdzenia oferty kurtek jesiennych: http://bit.ly/2e7EA4G Promocja nie obejmuje kurtek całorocznych Nomada i Iceland.  
15.10.2016
W La Vantil, w tym tygodniu zapraszamy do skorzystania z promocji obejmującej wszystkie biustonosze typu full-cup. W analogiczny sposób do poprzednich tygodni – wybierając dwa full-cup’y, tańszy otrzymujecie za PÓŁ CENY. Pamiętaj – w La Vantil co tydzień w promocji jest inny asortyment. Zapraszamy także na darmowe profesjonalne dopasowanie bielizny. Promocja trwa do 18 października 2016, nie łączy się z innymi akcjami promocyjnymi. Droższy z dwóch biustonoszy w cenie 100%.    
12.10.2016
W obu terminach Maratończycy mogą wybierać spośród aż ośmiu horrorów, które sprowadziliśmy specjalnie z tej okazji. Dla tych, którzy lubią „strasznie dobrze bawić się” w kinie, polecamy zestaw Horrorów pełnych absurdu. Mamy tam cztery niebanalne, rozbrajające komedie/horrory, dostępne tylko dla widzów sieci kin Helios! Zagramy kolejno: „NIGHT OF THE LIVING DEB”, „HELLBENDERS”, „BUNNY THE KILLER THING” i na koniec “WITCHING & BITCHING”. Pewne jest, że po tak przerażającej dawce śmiechu jeszcze długo po powrocie do domu nie będziecie mogli zasnąć. Sami musicie podjąć decyzję, na który z zestawów wystarczy Wam odwagi. A może jesteście gotowi na oba…? Start: 28.10.2016. godz. 23.00 do rana Start: 31.10.2016. godz. 23.00 do rana Zagramy: NIGHT OF THE LIVING DEB (Premiera!) HELLBENDERS (Premiera!) BUNNY THE KILLER THING (Premiera!) WITCHING & BITCHING (Premiera!) Do każdego biletu w kasie kina dołączony będzie kupon uprawniający do jednorazowej dolewki napoju w kubku (Pepsi, Mirinda, 7up, Ice Tea), sprzedawanego w barze kina Helios. Kupon ważny tylko w czasie maratonu.  
12.10.2016
DRUGA GRATIS! Kup dowolny produkt z całej damskiej i męskiej kolekcji WOLCZANKA i LAMBERT, a drugi otrzymasz GRATIS! Szczegóły w butiku u Doradców Klienta. Zapraszamy na zakupy!  
12.10.2016
Jesienno-zimowa odsłona MohitoGoldLabel jest wyjątkowo zmysłowa i mroczna. Ubrania i dodatki zdominowała czerń. Projektanci połączyli kontrastujące ze sobą faktury, tworząc niezwykle eleganckie sylwetki. W kolekcji można znaleźć długie, koronkowe spódnice, miękki welur, połyskujące tkaniny i bieliźniane sukienki. Bohaterką sesji zdjęciowej w stylu noir została Hania Koczewska (Gaga Models). Limitowana linia MOHITO Gold Label jest już dostępna w wybranych salonach w całej Polsce oraz na stronie www.MOHITO.com.  Copyrights © 2013 Galeria Piastów - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Realizacja: Mind Progress