Promocje

03.02.2017
Kochane Panie, zapraszamy na lutowe odsłony Kina Kobiet. W lutym na naszych babskich seansach będzie dużo miłości. Zwłaszcza za sprawą doskonałego i już budzącego sporo emocji filmu „Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej”. To opowieść o kobiecie - lekarce i seksuolożce, która szeroko otworzyła drzwi polskich sypialni. Na takich seansach nie może Was zabraknąć! 9 lutego (czwartek) godz. 18.30 - Kino Helios Legnica  
03.02.2017
Rabat -50% na walizki wykonane z tworzywa twardego.
01.02.2017
Limitowana kolekcja Vistuli przygotowana wspólnie z Robertem Lewandowskim to nowoczesna, designerska, ale i zgodna z najwyższą sztuką krawiecką moda z metką Selection. Teraz Klienci marki mają ostatnią szansę aby te wyjatkowe modele kupić w nowych cenach, niższych nawet do -70%*! Zapraszamy.   *Szczegóły promocji w salonie u Doradców Klienta.
27.01.2017
W kinach Helios odbędzie się premiera kinowa najnowszych odcinków przygód Waszego ulubionego bohatera: Skaczący Spychacz Żart Spychacza Ważne zadanie Filipa Dom na kółkach Specjalnie dla Was w każdą niedzielę nowe spotkanie z Bobem Budowniczym! Kina, w których trwają ferie zimowe odbywają się również seanse codziennie o godzinie 10:00. Bob Budowniczy to jeden z najpopularniejszych seriali na antenie MiniMini+.  
26.01.2017
Zwiastun kolekcji WL 2017 – rabaty dla Klubowiczów!   Z przyjemnością informujemy, że w salonie OCHNIK znajdziecie już pierwsze oznaki wiosny! Najnowsza kolekcja, której zwiastun właśnie trafił do sprzedaży, to efektowne połączenie  klasy, wygody i elegancji zamknięte w czterech barwnych liniach. Szlachetnej skórze, z której słynie marka, towarzyszą delikatne tkaniny oraz dzianiny o miękkim chwycie. Szeroki wachlarz okryć wierzchnich, odzieży lekkiej, dodatków i akcesoriów, które znalazły się w kolekcji, wskazuje na to, że w sezonie wiosennym OCHNIK po raz kolejny będzie nas ubierał od stóp do głów!   W związku z wprowadzeniem kolekcji WL 2017 OCHNIK przygotował specjalną ofertę dla swoich stałych klientów: rabat 30% na lekką odzież tekstylną z nowej kolekcji oraz rabat 10% na pozostały asortyment. Oferta dotyczy produktów nieprzecenionych. Warunkiem skorzystania z promocji jest członkostwo w Klubie Klienta OCHNIK. Regulamin dostępny jest u sprzedawców w salonie oraz na www.ochnik.com.  Copyrights © 2013 Galeria Piastów - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Realizacja: Mind Progress