Promocje

14.02.2017
Z myślą o „eko fankach” Gatta wprowadza na rynek innowacyjne, ekologiczne rajstopy, których nazwa – BIO-ECO – mówi wszystko! BIO – ponieważ są wyprodukowane z naturalnych surowców m.in. rącznika pospolitego, z którego pozyskiwany jest olej rycynowy. ECO –ponieważ są przyjazne dla środowiska – ulegają szybszej biodegradacji, a do ich produkcji zastosowano technologię pozwalającą ograniczyć CO2 o 7 kg/1kg przędzy. Co to oznacza dla nas? Na nodze prezentują się jak klasyczne rajstopy, są przyjazne dla skóry i posiadają naturalne właściwości bakteriostatyczne, czyli zapobiegają rozwojowi bakterii w wyniku przegrzania stóp. Są lekkie i mocno kryjące. Pomimo grubości 40 DEN dają efekt krycia 60 DEN. Dzięki marce Gatta każda z nas może być teraz jednocześnie eko i fashion! Rajstopy BIO-ECO dostępne są w salonach marki Gatta oraz na www.gatta.pl. Ich cena wynosi 37,90 zł.  
   
11.02.2017
W dniach 10-14.02 skorzystaj z wyjątkowej promocji. Przy zakupie parzystej liczby produktów, dostaniesz 20% rabatu! Zniżka obowiązuje na Nową Kolekcją oraz wyprzedaż. Skompletuj zestaw lub zrób prezent sobie i swojej drugiej połówce. Zapraszamy!  
11.02.2017
Kolekcja Girl Up od Gatty na pokazie Paprocki &Brzozowski – rajstopy, które nadają charakteru Na pokazie kolekcji wiosna/lato 2017 Paprocki &Brzozowski razem z Gattą sprawili, że Julia ze słynnego dramatu Szekspira „ożyła”, stając się pewną siebie kobietą. Cel osiągnięto dzięki rebelianckim i rockowym stylizacjom przy jednoczesnym zachowaniu romantycznej kobiecej natury. Na wybiegu można było podziwiać najnowszą kolekcję rajstop Girl Up od Gatty. To zabawa marki tematem imitacji pończoch w połączeniu z nowoczesnymi, a czasem bardzo odważnymi elementami. Drapieżnego charakteru dodaje np. wzór minimalistycznej podwiązki w postaci szerokiego paska z wsuniętym pod nią rewolwerem. Bardziej romantyczną propozycją jest model ozdobiony elementem serduszka, który sprawia wrażenie naklejki podtrzymującej pończochy. A Ty jaka będziesz tej wiosny?  
11.02.2017
Szukasz inspirujących dodatków do swojego domu/mieszkania?  Teraz możesz kupić je taniej! Wiemy, co lubisz najbardziej! 
09.02.2017
Dodatkowe 10% rabatu  na 1 szt i 15% rabatu na drugą (tańszą) i kolejne. Rabaty naliczane są na produkty już przecenione. Nie dotyczą kożuchów i bagażu.Copyrights © 2013 Galeria Piastów - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Realizacja: Mind Progress