Promocje

28.12.2016
Bogaty wybór galanterii, torebek, czapek, szali , rękawiczek w cenach niższych o 50%.
28.12.2016
Zaczęliśmy zimowe szaleństwo zakupowe! W salonie VENEZIA czekają na Was najnowsze trendy w niezwykłych cenach.
08.12.2016
9.12.2016 Poznaj Nowa odslone Perfumerii Douglas w Galerii Piastów.   W tym wyjątkowym dniu przygotowaliśmy wiele atrakcji dla naszych Klientów min: -  Gość Specjalny Rafał Maślak - 20 % na cały asortyment - losowanie nagród co godzinę od godz 16-20 - bezpłatnie zapakujemy wszystkie świateczne Prezenty zakupione w Perfumerii Douglas.    
07.12.2016
Zapraszamy do Salonu Briju. Przy wydaniu kwoty powyżej 500zł otrzymają Państwo 100zł w prezencie do wykorzystania na następne zakupy.  
05.12.2016
Wielkimi krokami zbliża się magiczny czas świąt. Z tej okazji perfumerie Douglas przygotowały Świąteczną Ofertę Specjalną. Najlepsze światowe marki w atrakcyjnych cenach są dostępne od 22 listopada do 30 grudnia br. w perfumeriach Douglas oraz na www.douglas.pl/SwiatecznaOfertaSpecjalna. Świąteczna Oferta Specjalna Douglas to wspaniałe zapachy w niezwykłych cenach. Paniom z pewnością przypadnie do gustu świeży Versace Bright Cristal, owocowo-orientalny Hilfiger Woman Peach Blossom oraz kwiatowa kompozycja Armani Acqua Di Gioia. Panów ucieszy natomiast aromatyczno–przyprawowa kompozycja od Mont Blanc - Emblem, kultowy Azzaro Chrome oraz dostępny na wyłączność zapach marki Mercedes-Benz. Klienci perfumerii Douglas mogą również skorzystać z usługi bezpłatnego pakowania na prezent oraz konsultacji urodowych. Świąteczna Oferta Specjalna Douglas obowiązuje od 22 listopada do 30 grudnia br. Szczegóły znajdują się w perfumeriach Douglas oraz na stronie www.douglas.pl/SwiatecznaOfertaSpecjalna.Copyrights © 2013 Galeria Piastów - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Realizacja: Mind Progress