Promocje

25.07.2016
Ponieważ lato w tym roku jest wyjątkowo nieupalne - podkręcamy temperaturę i zapraszamy na gorące okazje do salonu Home&you. Drugi produkt za 1/2 ceny❗  
25.07.2016
Wielkie obniżki cen kolekcji plażowej w La Vantil. Rabaty sięgają nawet 60%! Jeśli nie zakupiłaś kostiumu przed wakacyjnym wyjazdem to ostatnia chwila. Z dnia na dzień wybór jest coraz mniejszy. Nie zwlekaj i przyjdź do La Vantil już dziś. Promocja nie łączy się z innymi akcjami rabatowymi, trwa do 16/08/2016  
15.07.2016
W dniach 14-18 lipca w butikach Wólczanka i Lambert trwa akcja promocyjna „3 sztuka gratis na wszystko”. Tylko teraz wybierając dwa dowolne produkty z aktualnej oferty Wólczanka i Lambert - z wyprzedaży oraz nowej kolekcji, każdy trzeci produkt Klient otrzyma w prezencie. W ofercie marki znajdują się m.in. koszule w cenach zaczynających się już 49,90 złotych. Wszystkie modele uszyte zostały z najlepszej jakości tkanin sprowadzanych od renomowanych światowych producentów. Wśród innych przecenionych o nawet -70% produktów znajdują się także eleganckie swetry, jedwabne krawaty i muchy, spinki do mankietów, poszetki oraz damskie apaszki. Szczegóły oferty dostępne są u doradców oraz sklepie internetowym www.wolczanka.pl.  
15.07.2016
Ruszył kolejny etap wyprzedaż w Gino Rossi. Teraz wybrane modele nawet do 70% taniej. Szczegóły promocji w salonach. Zapraszamy! Ruszył kolejny etap wyprzedaż w Gino Rossi. Teraz wybrane modele nawet do 70% taniej. Szczegóły promocji w salonach. Zapraszamy!
15.07.2016
W La Vantil obowiązuje zasada więcej = taniej. Oddajemy 30zł przy dużych zakupach! Wystarczy, że zakupisz trzy dowolne produkty a obniżymy wartość paragonu o 30zł. Akcją objęty jest cały asortyment dostępny w sieci La Vantil, a więc bielizna, kostiumy kąpielowe, koszulki, szlafroki, rajstopy i wiele innych. Sprawdź już dziś jak szeroki wachlarz asortymentu przygotowaliśmy dla Ciebie. Promocja nie łączy się z innymi akcjami, trwa do 19 lipca, aby wziąć udział w akcji promocyjnej wartość paragonu musi wynosić min. 150zł.  Copyrights © 2013 Galeria Piastów - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Realizacja: Mind Progress