Promocje

08.09.2017
Szukasz modnych, jesiennych stylizacji?   Zrób zakupy w Greenpoint i skorzystaj z rabatu -20% na najnowszą kolekcję.   Zapraszamy!
08.09.2017
Wraz z nadejściem nowego sezonu Vistula wprowadza do swoich salonów kolekcję stworzoną wspólnie z jednym z najlepszych piłkarzy na świecie – Robertem Lewandowskim. Połączenie indywidualnego stylu sportowca z doświadczeniem projektanta marki Wojtka Bednarza i krawców Vistuli zaowocowało powstaniem nowej, limitowanej kolekcji. Idealnie wpisuje się ona w oczekiwania współczesnych mężczyzn odnośnie komfortu noszenia ubrań, dbałości o detale, jakości i atrakcyjności wzorów.  Robert Lewandowski Collection, to linia równie swobodna, jak elegancka, łącząca klasykę męskiej garderoby z najnowszymi trendami. Kolekcja dostępna będzie już w drugiej połowie września.  
07.09.2017
Odbierz 3-cią parę rajstop za 1zł, kupując 2 pary w cenie regularnej!
06.09.2017
Już od 5.09 w perfumeriach Douglas trwa akcja Beauty to love! Przy zakupie dowolnego produktu marki Douglas do pielęgnacji lub makijażu, na drugi, tańszy kosmetyk otrzymasz aż 50% rabatu!* Dodatkowo zapraszamy na bezpłatny 15-minutowy makijaż express i porady pielęgnacyjne naszych ekspertów.   Czas trwania promocji 5-17.09.2017 r. * Oferta dotyczy produktów marki Douglas, ważna do wyczerpania zapasów. Rabaty nie łączą się.    
06.09.2017
Najmocniejszą inspiracją jest styl angielskiej wsi w unowocześnionej wersji. Miejska klasyka przeplata się ze stylem militarnym, haftami oraz biżuteryjnymi zdobieniami w kształcie insektów. Nasycona kolorystyka barw, najwyższej jakości skóry i zgodność z największymi światowymi trendami – to wszystko znajdziesz w Gino Rossi.   Kampania promująca sezon jesień-zima 2017 powstała w Polsce, w okolicach Słupska i jeziora Gardno. Założeniem kampanii było oddanie jesiennego, casualowego charakteru kolekcji w pięknych plenerach Pomorza Środkowego.   Zdjęcia: Magda Wunsche i Agnieszka Samsel Ekipa pracująca przy sesji: Modelka: Marzena Jarczak Model: Anatol Modzelewski Stylizacja: Karolina Gruszecka Włosy i makijaż: Aneta Kostrzewa Produkcja: Masik Production Kampanię promuje film, którego autorem jest Tymoteusz Pieszka.    Copyrights © 2013 Galeria Piastów - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Realizacja: Mind Progress