Promocje

28.11.2017
Istnieje legenda, że Knock Nocky pochodzą z krainy zwanej Sercem Czasu.   Krainy, z której pochodzi czas i która przynosi na świat najlepszych nauczycieli zegarów w całej galaktyce. Nazywani są Knock Nockami i ich misją jest niesienie pomocy wszystkim dzieciakom, chcącym nauczyć się obsługi zegarka.   Serce Czasu wygląda jak wielki plac zabaw, gdzie w harmonii i wielkiej przyjaźni bawią i uczą się Knock Nocky. Dlatego te zakręcone stwory można spotkać wszędzie tam, gdzie jest radość, harce, przyjaźń i zegarki. Są bardzo kreatywne, to znaczy, że mają zawsze tysiąc sposobów na super przygody związane z czasem i jego nauką.   Być może dzięki Knock Nockom, ktoś z Was rozwiąże największą zagadkę świata – podróże w czasie.   Może będziesz to właśnie Ty :D
24.11.2017
Czarny Piątek w salonie OCHNIK: cała kolekcja do -50%! W salonie OCHNIK Czarny Piątek trwa przez cały tydzień! Teraz wszystkie produkty z kolekcji jesień-zima kupicie nawet 50% taniej! Kurtki skórzane w cenie już od 599,90 zł, torebki i portfele od 99,90 zł, koszule i spodnie od 79,90 zł. Nie przegapcie okazji! Promocja trwa do 30 listopada. Zapraszamy i życzymy udanych zakupów!  
24.11.2017
Już w piątek -20% na cały asortyment w perfumeriach Douglas i na Douglas.pl!*   Skorzystaj z oferty i poznaj najlepsze kosmetyki oraz perfumy światowych marek.   Zapraszamy do perfumerii Douglas oraz na www.douglas.pl/DouglasBlackFriday * Rabaty nie łączą się.  
24.11.2017
-20% na nową kolekcję   Regulamin promocji dostępny w salonie.  
24.11.2017
Cały weekend niższych cen w T-Mobile! Sprawdź wszystkie zniżki jakie dla Ciebie przygotowaliśmy.   Zapraszamy w ten weekend do Salonu T-Mobile w CH Galerii Piastów.  Copyrights © 2013 Galeria Piastów - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Realizacja: Mind Progress