Poszukiwacze Skarbu Piastów

Kto odnajdzie skarb ukryty w Legnicy? Przekonamy się o tym już 27 stycznia podczas gry miejskiej w Galerii Piastów.

Uczestnicy zabawy „Poszukiwacze Skarbu Piastów" będą musieli wykazać się wiedzą z bardzo wielu dziedzin. Wcielając się w rolę archeologów zmierzą się z zadaniami logicznymi, matematycznymi, geograficznymi, historycznymi, kulturowymi, muzycznymi i oczywiście archeologicznymi. Na tych, którzy wykażą się sprytem, błyskotliwością i wiedzą czeka wspaniała nagroda. Skrzynie wypełnione prawdziwymi monetami, których łączna wartość wyniesie 2000 złotych!

Sama gra będzie utrzymana w klimacie klasycznych filmów z archeologią w tle - od Indiany Jonesa przez Tomb Rider aż do Króla Skorpiona. Centralnym punktem zabawy będzie patio, w którym na czas gry powstanie wioska archeologów. Nagroda przewidziana jest dla trzech najlepszych drużyn.

Aby wziąć udział w zabawie, wystarczy zgłosić swoją drużynę i mieć choćby jeden paragon z Galerii Piastów na minimum 50 zł (jeden na drużynę, liczą się paragony od 21 stycznia). Zespół może się składać z 2 do 4 osób (idealnie dla zabawy całą rodziną).

Do udziału w grze można zapisywać się do 26 stycznia, wystarczy wpisać skład drużyny w treści maila i wysłać go pod adres skarb@galeriapiastów.pl. Jeżeli nie uda Wam się tego zrobić drogą elektroniczną - można po prostu przyjść na patio tuż przed godziną 14.

Szczegóły i regulamin akcji na www.galeriapiastow.pl i fb
Copyrights © 2013 Galeria Piastów - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Realizacja: Mind Progress