Konkursy

03.11.2015
Zrób zakupy w Galerii Piastów i wygraj spotkanie z Eweliną Lisowską! Do dnia 27 listopada zróbcie zakupy w Galerii Piastów na kwotę co najmniej 50 złotych, zróbcie dwa zdjęcia: zakupów i paragonu, a następnie prześlijcie je na adres marketing@galeriapiastow.pl razem z krótką informacją: co kupiliście i dlaczego? Ogranicza was tylko wasza wyobraźnia! Ubrania? Nowa torebka? Pyszny lunch? Coś do mieszkania? Książka? Nagradzamy najbardziej zwariowane i pomysłowe zdjęcia! To nie wszystko: czujesz że nie masz szczęścia w konkursach? Nie martw się! Jedno zdjęcie i notkę wybierzemy my, a drugie ludzie na Facebook'u. Niech decyduje ilość polubień w oficjalnym albumie na profilu Galerii Piastów. To proste! Wysyłacie zdjęcia do nas, a my wraz z opisem publikujemy je w albumie pod hasłem: Andrzejkowy Konkurs Galerii Piastów. Dla pozostałych mamy dziesiątki nagród pocieszenia. U nas prawie każdy coś wygrywa! Zrób zakupy w Galerii Piastów i wygraj spotkanie z Eweliną Lisowską podczas wyjątkowego koncertu który zagra u nas już w sobotę 28 listopada!   >>>Regulamin konkursu<<<    
14.08.2015
Z największą przyjemnością ogłaszamy wyniki.Zwycięzcą w naszym konkursie na najlepsze zdjęcie z wakacji została Pani Justyna Rychlicka! To nie wszystko! Poniżej znajduje się lista wyróżnionych których nagrodzimy biletami do kina Helios w Legnicy. Po odbiór biletów prosimy zgłosić się do biura Galerii Piastów - od poniedziałku do piątku od 10:00 do 16:00. Anna Lechniak Magdalena Lechniak Marek Pieczara Malwina Gdula Emilia Brożyna Agnieszka Szymańska Agnieszka Czadiewska Kinga Kuboń Marek Pośpiech GRATULUJEMY! REGULAMIN KONKURSUUczestnik biorący udział w konkursie oświadcza iż zapoznał się z regulaminem i go akceptuje.
22.05.2015
Z przyjmnością informujemy, iż główną nagrode w naszym konkursie wygrała Pani Anna Bendarek. Gratulujemy !
16.03.2015
Zasady są bardzo proste. W kilku słowach napisz jakie wydarzenie organizowane w Galerii Piastów podobało ci się najbardziej, a najbardziej inspirującą odpowiedź nagrodzimy voucherem o wartości 1200 złotych do zrealizowania na kompleksowe badania w Przychodni Miedziowego Centrum Zdrowa na ulicy Okrzei 14/A!   Czekamy na Twoją opinią! Swoje odpowiedzi przesyłajcie na adres: info@galeriapiastow.pl z dopiskiem KONKURS ZADBAJ O ZDROWIE do dnia 17 kwietnia 2015 roku.
04.02.2015
REGULAMINKARTA ZGŁOSZENIOWA
1 2 3Copyrights © 2013 Galeria Piastów - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Realizacja: Mind Progress