Konkursy

14.02.2018
Szanowni Państwo, na wstepie pragniemy podziękować Wszystkim uczestnikom naszego konkursu. W sumie otrzymaliśmy kilkaset zgłoszeń z których musieliśmy wybrać to jedno jedyne. Z przyjemnością informujemy, iż Samochód Opel Crossland X w naszym konkursie wygrała Pani Joanna Kaczmarek, a nowy claim Galerii Piastów brzmi: "Dodaj do ulubionych".Serdecznie gratulujemy i dziękujemy, że byliście z Nami.
08.09.2017
Jesteście kreatywni? Rzucacie pomysłami jak z rękawa? Marzycie o wielkiej wygranej? Z okazji nadchodzących wielkimi krokami 11 urodzin Galerii Piastów w Legnicy zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie, w którym do wygrania jest jeden z najnowszych modeli Opla, Opel Crossland X! Hasłem towarzyszącym Galerii Piastów od prawie dwóch lat jest: MIEJSCE DLA CIEBIE! Teraz czas na Twój pomysł! Wymyśl nowe hasło i wygraj wymarzony samochód! Zasady? Zapoznaj się z regulaminem, zaproponuj nowe krótkie hasło, które najlepiej pasuje do Galerii Piastów w Legnicy! Jedynym ograniczeniem jest twoja pomysłowość! Na zgłoszenia czekamy do 31 grudnia 2017 roku, a do 31 stycznia zostanie wybrany zwycięzca! Oficjalne ogłoszenie zwycięzcy, wręczenie nagrody, oraz ustanowienie nowego hasła dla Galerii Piastów nastąpi do dnia 14 lutego 2018 roku podczas specjalnej ceremonii!   Partnerem akcji jest MM Cars Lubin – autoryzowany dealer Opla posiadający siedzibę w Lubinie przy ulicy Legnickiej 65. >>>REGULAMIN<<< Zmiany w regulaminie: 14.09.2017 - wprowadzono zmiany dotyczące poprawy błędnej numeracji w paragrafach - sens regulaminu oraz zasady konkursu nie uległy zmianie
15.10.2016
Z okazji 10 Urodzin Galerii Piastów, Biuro Podróży Itaka znajdujące się w Galerii Piastów przygotowało konkurs.Ułóż hasło i wygraj bon o wartości 1000zł na wakacje marzeń - wystarczy poprawnie wypełnić ulotkę konkursową i wrzucić do szklanej urny w Salonie Firmowym Itaki w Galerii Piastów. Celebruj każdą chwilę Lato 2017 już w sprzedaży.>>>Regulamin konkursu<<<
04.10.2016
Pierwszy urodzinowy konkurs Galerii Piastów! Z okazji zbliżających się wielkimi krokami 10 urodzin Galerii Piastów w Legnicy, które odbędą się w niedzielę 23 października zapraszamy do wzięcia udziału w pierwszym specjalnie przygotowanym z tej okazji konkursie! 25 osób wygra kartę podarunkową o wartości 50zł do jednego ze sklepów w Galerii Piastów! Zasady są proste! Do dnia 12 października prześlij na adres marketing@galeriapiastow.pl specjalne, urodzinowe selfie na którym oprócz Ciebie/Was znajdzie się napis „Galeria Piastów”! Co to oznacza? Liczymy na waszą kreatywność! Pamiętajcie: 12 października ogłaszamy kolejny konkurs! Bądźcie czujni! Październik to miesiąc hucznego świętowania – zapraszamy do wspólnej zabawy!   Regulamin akcji   WYNIKI: Z przyjemnością informujemy iż WYGRYWAJĄ WSZYSTKIE PRZESŁANE ZGŁOSZENIA :-)  
21.09.2016
Kochani, z przyjemnością ogłaszamy wyniki naszego konkursu fotograficznego. Pragniemy nagrodzić 6 osób: 1. Aleksandra Mielińska 2. Wojciech Morawiec 3. Konrad Olejarczyk 4. Klaudia Lisowska 5. Marek Szwedo 6. Magdalena Bzowy Wszystkim serdecznie dziękujemy za zainteresowanie naszym konkursem a wygranym gratulujemy. Zdjęcia z naszego konkursu będziecie mogli obejrzeć już w październiku na naszej wystawie fotograficznej w Galerii Piastów.
1 2 3Copyrights © 2013 Galeria Piastów - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Realizacja: Mind Progress