Zgarnij nagrody za paragony w Galerii Piastów

 W poniedziałek, 22 lutego, rusza zimowa odsłona akcji „Cztery pory roku”. Dzięki niej zakupy w Galerii Piastów staną się przyjemniejsze, ponieważ za każde wydane minimum 100 złotych, na klientów legnickiego centrum handlowego czekają atrakcyjne nagrody

 

- Zimowa edycja akcji potrwa tydzień - mówi Przemek Corso, specjalista ds marketingu w Galerii Piastów - Chcemy dzięki niej nagrodzić naszych klientów za dokonanie zakupów w naszej Galerii. - dodaje. Wystarczy zrobić zakupy za minimum 100 złotych i udać się do punktu obsługi znajdującego się na terenie Galerii w godzinach otwarcia centrum. Po okazaniu hostessie ważnego paragonu, klientowi pozostanie już tylko odebranie pewnej nagrody.

 

W ciągu każdej godziny rozdanych zostanie do 10 sztuk zimowych upominków. Nagrodą w tej edycji akcji będzie praktyczny kubek termiczny o pojemności 380 ml, z wnętrzem wykonanym ze stali nierdzewnej, który doskonale sprawdzi się w trakcie chłodniejszych dni, zarówno podczas górskich wypadów na narty czy w drodze do pracy.

 

Pod uwagę będą brane tylko paragony dokumentujące zakup tylko w dniach trwania akcji. Zabawa kończy się 28 lutego. Paragony, które umożliwiają odebranie gratisowych upominków można wykorzystać tylko raz.

„Cztery pory roku” to akcja cykliczna Galerii Piastów. Podczas wybranych na potrzeby zabawy tygodni, na klientów czekać będą nagrody dostosowane do aktualnych sezonów. Kolejna odsłona już wiosną. Łączna pula upominków w akcji legnickiego centrum handlowego wynosi 13 000 złotych.

 

Więcej szczegółów na temat akcji i jej przebiegu można znaleźć w regulaminie.

 

Galeria Piastów
Copyrights © 2013 Galeria Piastów - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Realizacja: Mind Progress