WOŚP w Galerii Piastów

11 stycznia zapraszamy na 23. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy do Galerii Piastów w Legnicy! Wystąpią m.in. Photony oraz Donatan i Cleo.

Tym razem WOŚP zagra dla podtrzymania wysokich standardów leczenia dzieci na oddziałach pediatrycznych i onkologicznych oraz na rzecz godnej opieki medycznej seniorów.

- Postanowiliśmy ponownie zainteresować się oddziałami pediatrycznymi oraz onkologicznymi, aby podtrzymać wysokie standardy opieki medycznej, które udało się, m.in. dzięki wcześniejszym zakupom WOŚP, wypracować. Nie zapominamy oczywiście o seniorach. Już po raz trzeci pochylamy się nad geriatrią, aby także i ludzie starsi mogli dochodzić do zdrowia w godnych warunkach - mówi Jurek Owsiak, dyrygent tej ogromnej, dobroczynnej orkiestry.

Każdy z nas może dołożyć swoją cegiełkę dla chorych dzieci, seniorów oraz osób cierpiących na nowotwory. Gdy w tej niezwykłej orkiestrze gramy wszyscy, nawet złotówka wrzucona do puszki obraca się w miliony. Przypomnijmy, że do tej pory WOŚP przekazał na wsparcie polskiej medycyny ponad 590 milionów złotych! Dlatego zapraszamy z całego serca 11 stycznia do Galerii Piastów. 23. Finał WOŚP rozpocznie się o godz. 12.00.
Wystąpią m.in.: wykonawcy Młodzieżowego Centrum Kultury, Zespół Pieśni i Tańca "Legnica", Zespół Pieśni i Tańca "Kyczera", grupa taneczna BLACK TIME SYSTEM, raper BRUDNYCH ULIC PASTOR, wykonawcy Studia Artystycznego FAME, !STRUKTURA!, ZIELONY GROSZEK, WHY czy Legnickie Morsy.

Na finał najpierw usłyszymy bardzo lubiane przez fanów w całej Polsce, pochodzące z Legnicy PHOTONY, a jako ostatni na scenę wyjdą DONATAN i CLEO.

W przerwach między występami odbywać się będą licytacje. Wieczór zakończy o godz. 20.00 tradycyjne Światełko do Nieba.

Co do licytacji - przypominamy, że w Legnickim Centrum Kultury trwa zbiórka przedmiotów, które zostaną wylicytowane na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Każdy, kto chciałby podarować Orkiestrze coś na licytację, może przynieść to do Legnickiego Centrum Kultury (wejście od ul. Chojnowskiej), do pokoju nr 126 (sekretariat) na I piętrze, w dni robocze, godz. od 9.00 do 15.00. Oczywiście nie chodzi wyłącznie o przedmioty. Można „przynieść” także usługę czy udział w jakimś wydarzeniu.
Wybrane dary zostaną wylicytowane ze sceny podczas finału WOŚP, pozostałe trafią na aukcje internetowe na rzecz Orkiestry. Będzie je można znaleźć na Allegro (użytkownik: "lckart").
Prosimy ofiarodawców, aby do przekazywanych darów dołączali kartki z krótkim opisem przedmiotu, usługi czy wydarzenia oraz proponowaną ceną. Zbiórka potrwa do 5 stycznia. Szczegóły udziela LCK pod nr tel.: 76 72 33 723 lub 76 72 33 700. Zapraszamy!


WOŚP
Copyrights © 2013 Galeria Piastów - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Realizacja: Mind Progress