Odjazdowa 50 braci Collins

Już w piątek 25 sierpnia o godzinie 14:00 zapraszamy do Galerii Piastów na wyjątkowe wydarzenie motoryzacyjne! „Odjazdowa 50 Braci Collins” to prawdziwe święto motoryzacji którego znakiem rozpoznawczym są niezaprzeczalne supersamochody i biorący udział w akcji celebryci!

Impreza pod hasłem "Odjazdowa 50 Braci Collins" będzie mieć charakter rajdu po trzech polskich miastach (Wrocław, Legnica, Warszawa), a jej uczestnikami zostanie 50 elitarnych, dwuosobowych załóg.

Podczas trzech dni trwania "Odjazdowej 50 Braci Collins", w każdym z miast, w którym pojawią się uczestnicy eventu, przewidziane zostały wyjątkowe atrakcje.

W piątek 25 sierpnia o godzinie 14:00 startuje legnicka część wydarzenia organizowania lokalnie w całości przez Galerię Piastów.

W planie prezentacja supersamochodów, oraz 4 wyjątkowe sceny: scena muzyczna z DJ’em, scena VIP gdzie wszyscy zainteresowani będą mogli zdobyć autografy i zdjęcia od zaproszonych gwiazd, ponadto scena konkursowa gdzie do wygrania będą upominki dla klientów Galerii Piastów, oraz scena na dachu gdzie odbędzie Ceremonia ważenia zawodniczek LFN.


Jak mówi Elżbieta Sobolewska, dyrektor CH Galeria Piastów: mamy do czynienia z największym wydarzeniem w historii Galerii pod względem ilości wykorzystanej przestrzeni, oraz liczby zaproszonych gości.


Rafał i Grzegorz Collins to dwaj młodzi bracia pochodzący z Legnicy. Od 10 lat mieszkają w Londynie gdzie prowadzą swoje studio tuningujące samochody, samoloty, motorówki i jachty. Ich firma Prestige Wrap & Customs zyskała uznanie w Europie oraz na Bliskim Wschodzie gdzie 2 lata temu, w Katarze, bracia otworzyli kolejną filię swojej firmy. Rozpoznawalność w Polsce zdobyli dzięki TVN Turbo oraz ich autorskiemu programowi 'Odjazdowe bryki braci Collins’

 

Odjazdowa 50 Braci Collins - LEGNICA

14:00 – start imprezy – start sceny muzycznej na placu Meisslera oraz sceny konkursowej na dużym patio Galerii Piastów

15:00 - do Legnicy zjeżdżają samochody / wjazd na plac Meisslera i dach Galerii Piastów

15:45 – start sceny VIP na małym patio Galerii Piastów – rozpoczęcie konferencji prasowej dla dziennikarzy z udziałem braci Collins i zaproszonych gości

16:45 – start sceny na dachu – rozpoczęcie ceremonii ważenia zawodniczek LFN

18:00 – zakończenie imprezy


Galeria Piastów
Copyrights © 2013 Galeria Piastów - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Realizacja: Mind Progress