Galeria Piastów otwarta w niedziele wolne od handlu

Dnia 1 marca weszła w życie ustawa ograniczająca możliwość handlu w niedzielę. Pierwsza wolna od handlu niedziela przypada na dzień 11 marca. Co to oznacza dla klientów Galerii Piastów?

Legnicka Galeria Piastów będzie otwarta we wszystkie niehandlowe niedziele, ponieważ ustawa o zakazie handlu zawiera szereg wyjątków. Zakaz handlu nie dotyczy lokali usługowych. Otwarte i dostępne dla wszystkich klientów pozostaną restauracje, żeby wspomnieć nowo otwartą Grę Smaków, Kręgielnię, Benvenutti in Italia, czy KFC. Zakaz handlu nie dotyczy również punktów usługowych, takich Fitness Academy, kino Helios, Escape Room – Składnica Szyfrów, czy Park Rozrywki Play City, który w weekendy umożliwia organizację niezapomnianych urodzin dla dzieci… i nie tylko. Również wiele sklepów sieciowych, które działają na zasadzie ajencji, zgodnie z przepisami nowej ustawy będzie mogła prowadzić działalność, pod warunkiem, że za kasą stanie właściciel punktu.

 

– Galeria Piastów będzie otwarta w każdą niedzielę – zapewnia Elżbieta Sobolewska, Dyrektor Galerii Piastów. - Jest to spowodowane faktem, że nasza oferta skierowana do klientów jest bardzo zróżnicowana, a sama Galeria Piastów już od bardzo dawna nie jest tylko miejscem samego handlu, a stała się czymś w rodzaju miejsca spotkań. Miejsca w którym można spędzić czas. Dobrze zjeść, zrelaksować się, wypocząć, czy prostu miło spędzić czas.

 

Lista lokali i punktów, które będą prowadzić działalność w niedziele niehandlowe stale się rozrasta i jest uzupełniania o kolejne marki.

- Nasi goście i klienci są mile widziani przez siedem dni w tygodniu – dodaje Elżbieta Sobolewska. - A nasz cały zespół dokłada wszelkich starań, żeby również w dni niehandlowe, Galeria Piastów była jak zawsze przystępna i żeby nie straciła nic ze swojej charakterystycznej energii i atmosfery.

 

Wszelkie informacje dotyczące zmian oraz oferty dostępnej w niedziele wolne od handlu będą cały czas aktualizowane i dostępne na stronie internetowej Galerii, a także na jej oficjalnym profilu na Facebooku.
Copyrights © 2013 Galeria Piastów - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Realizacja: Mind Progress