Aktualności

13.04.2016
Już 24 kwietnia zapraszamy wszystkich Państwa na pierwszy Festiwal Piosenki Filmowej którego finał odbędzie się o godzinie 14:00 w legnickiej Galerii Piastów. Do udziału w imprezie zakwalifikowało się 25 osób z regionu. Będą one miały za zadanie zaprezentować swoje wersje znanych muzycznych hitów znanych ze srebrnego ekranu. Łączna pula nagród dla uczestników to 2000 PLN   Podczas Festiwalu po Galerii Piastów przechadzać się będą animatorzy z Teatru "CAMEO", działającym w Młodzieżowym Centrum Kultury w Legnicy, z którymi będzie można zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie. Dodatkowo oprócz finalistów na scenie pojawi się tajemnicze wokalne trio, oraz młoda zdolna wokalistka ze Studia Artystycznego Fame -Matylda Czinar, a także śpiewaczka operowa Magdalena Marchewka.   Dla widzów przewidziano liczne konkursy i quizy dotyczące wiedzy filmowej.   WSTĘP BEZPŁATNY   Dodatkowe informacje: JURORZY: SŁAWOMIR SZUDROWICZ – muzyk, aranżer, kompozytor, autor muzyki oraz współzałożyciel zespołów: AMELIA, KTO TO, CENTRUM UŚMIECHU, SZU SZU SZU, PHOTONY. Autor muzyki do filmu "PRAWDZIWA HISTORIA KOTA W BUTACH" MICHALINA MARUNIAK – sama mówi o sobie, że "mieszka na wsi" :D Wokalistka, przez 6 lat brała udział w trasie LATA Z RADIEM i CENTRUM UŚMIECHU jako Jagódka. Jej utwór "DO CHLEBA KMINEK" znalazł się na 1. miejscu Niezależnej Listy Radia "Wiktoria". Kobiecy pierwiastek w zespole PHOTONY. Najbliższy jej sercu jest projekt muzyczny KMINEK . ANNA CZERSKA – absolwentka Akademi Muzycznej w Łodzi na wydziale wokalno-aktorskim. Współpracowała  z Teatrem Wielkim w Łodzi, brała udział w Europejskim Tourne "Gala Weber". Producentka muzyczna, współpracuje z Tomkiem Lubertem . Jest długoletnim i doświadczonym pedagogiem oraz wychowawcą wielu wokalistów, zdobywców czołowych miejsc na konkursach i festiwalach wokalnych o zasięgu wojewódzkim i ogólnopolskim , jej wychowankowie kontynuują naukę śpiewu na wyższych uczelniach muzycznych.   PROWADZĄCY FESTIWAL: NIKOLA TOMKÓW – uczennica V L.O. w Legnicy, laureatka konkursów: TEATR JEDNEGO AKTORA, PRZEGLĄD FORM TEATRALNYCH "MELPOMENA", zdobyła liczne wtróżnienia oraz nagrody na Okręgowych Konkursach Recytatorskich. W ten piątek 15.04. można ją zobaczyć w roli Tytanii w spektaklu "SEN NOCY LETNIEJ" – scena w Młodziezowym Centrum Kultury w Legnicy.   JAREK ZASOBNIAK – nauczyciel, organizator eventów dla dzieci i młodzieży, animator kultury, selekcjoner muzyczny z Zielonej Góry, który powrócił na ziemie odzyskane.  
11.04.2016
Rusza kolejna edycja konkursu paragonowego! To dalszy ciąg akcji „Cztery pory roku”. Od 18 do 24 kwietnia wystarczy zrobić zakupy za co najmniej 100 zł i zachować dowód sprzedaży. Na klientów legnickiego centrum handlowego czekają atrakcyjne nagrody Wiosenna odsłona akcji – tak jak poprzednia – potrwa tydzień. Przez ten czas co godzinę hostessy będą rozdawać 10 zestawów do gry w badmintona osobom, które przyjdą do punktu obsługi i pokażą paragony za zakupy zrobione na terenie galerii. – To nasz pomysł na podziękowanie klientom za to, że wybierają zakupy właśnie w naszym centrum – mówi Przemek Corso, specjalista ds. marketingu w Galerii Piastów. Punkt obsługi zlokalizowany jest przy fontannie na Dużym Patio. – Trzeba mieć odrobinę szczęścia, by być jedną z 10 osób, które dostaną nagrodę w ciągu każdej godziny otwarcia centrum. Liczy się bowiem kolejność, w jakiej klienci podejdą do  hostess – mówi Przemek Corso. Nagrodą w tej edycji jest zestaw do gry w badmintona, złożony z dwóch rakietek, lotki i torby. Uwaga: w akcji pod uwagę będą brane wyłącznie paragony za zakupy wydane podczas trwania akcji. Każdy z nich można wykorzystać tylko raz. „Cztery pory roku” to cykliczna akcja Galerii Piastów. Podczas wybranych na potrzeby zabawy tygodni, na klientów czekać będą nagrody dostosowane do aktualnych sezonów. Kolejna odsłona już latem. Łączna pula upominków w wiosennej akcji legnickiego centrum handlowego wynosi 13 000 złotych.  Więcej szczegółów na temat akcji i jej przebiegu można znaleźć w regulaminie.    
29.03.2016
Już 9 kwietnia od godziny 14:00 zapraszamy do Galerii Piastów na trzecią edycję Mistrzostw we Fryzjerstwie!   Podczas Fryzjeriady młodzi fryzjerzy wezmą udział w konkursie mającym na celu zaprezentowanie ich wizji: „współczesnego folkloru”. Ponadto na scenie odbędą się pokazy mody, pokazy bodypaintingu oraz wiele więcej.   Fryzjeriada ma na celu podniesienie atrakcyjności szkolenia zawodowego poprzez promowanie nowoczesnych trendów we fryzjerstwie i stymulowanie do kreatywności. Celem konkursu jest również aktywizacja uczniów do samodzielnego projektowania fryzury, całego wizerunku modela oraz rozwijanie kreatywności poprzez uczestnictwo w pokazach fryzjerskich.   Fryzjeriada jest współorganizowana przez Galerię Piastów, markę REVLON Professional, CKZiU Legnica, oraz Loreit Styl REVLON Professional pod patronatem Cechu Rzemiosł Różnych w Legnicy.
22.03.2016
Już w ten piątek 25 marca zapraszamy wszystkich do Galerii Piastów na Wielką Licytację Pisanek współorganizowaną we współpracy z Legnickim Schroniskiem dla Zwierząt oraz Ośrodkiem Szkolenia Psów Champion, która odbędzie się o godzinie 14:00 na dużym patio. Każdy z gości będzie mógł wylicytować wybraną przez siebie ogromną pisankę, a całkowity dochód zostanie przekazany na rzecz zwierząt ze schroniska!   Do licytacji zostaną wystawione wielkie pisanki przygotowane m.in. przez legnickich dziennikarzy, Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Teatr Avatar, Towarzystwo Miłośników Legnicy, Ośrodek Szkolenia Psów Champion, oraz Tyberiusz Kowalczyk - wielki zwycięzca gali FEN!   W licytacjach może wziąć udział każdy kto tego dnia będzie obecny w Galerii Piastów, a za pieniądze zebrane z licytacji jajek zostaną zakupione obroże przeciwpchelne i inne potrzebne schronisku przedmioty.   Bądźcie razem z nami!  
01.03.2016
Od 11 do 13 marca przez cały weekend od godziny 12:00 do 18:00 po raz kolejny zapraszamy wszystkich Państwa do wzięcia udziału w akcji organizowanej przez Urząd Skarbowy w Legnicy. "Wyślij PIT przez Internet" to inicjatywa dzięki której dowiecie się wszystkiego o podatkach i zasadach rozliczania się ze skarbówką!  Każdy, kto jeszcze nie rozliczył się z podatków, będzie miał wyjątkową okazję zrobić to pod okiem fachowców. Na znajdujących się w dużym patio Galerii Piastów stanowiskach będą czekać pracownicy Urzędu Skarbowego, a zarazem eksperci od rozliczania PITów. Każdy zainteresowany, który będzie chciał skorzystać z pomocy proszony jest o przyniesienie kompletu dokumentów (m.in. dowód osobisty i wszystkie PIT-y za zeszły rok). Rozliczanie PITów nigdy wcześniej nie było tak proste.” Bądźcie razem z nami!Copyrights © 2013 Galeria Piastów - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Realizacja: Mind Progress