Aktualności

07.06.2013
Macie już plany na 15 czerwca? To czas je zmienić! Zobaczcie taniec nożyczek z suszarką i grzebieniem czyli Fryzjeriadę w Galerii Piastów.
27.05.2013
Nie masz jeszcze pomysłu jak zaplanować Dzień Dziecka? Jak zwykle z pomocą przyjdą Galeria Piastów i lodziarnia Choice! Już 1 czerwca od godz. 12:00 rozpocznie się zabawa dla najmłodszych i tych trochę starszych.Na wszystkie dzieci, które pojawią się w legnickiej galerii, czekają konkursy z nagrodami. Najmłodsi staną ze sobą w szranki sprawdzając swoje zdolności plastyczne, strategiczne... i smakowe - jesteśmy pewni, że konkurs w odgadywaniu smaków lodów z zawiązanymi oczami przypadnie im do gustu. O godzinie 14:00 na scene w galerii rozpocznie się konkurs piosenki, do udziału w którym zapraszamy wszystkie chętne dzieci.O dobry humor wszystkich obecnych zadba klaun, w którego rolę wcieli się znany wrocławski kabareciarz - Stanisław Wolski. Wszystkie uśmiechnięte buzie uwieczni profesjonalny fotograf, który przez cały dzień będzie towarzyszył bohaterom zabaw w Galerii Piastów.Dodatkową atrakcją będą liczne stanowiska z grami: wideo, sprawnościowymi, planszowymi, figurkowymi i strategicznymi. Pod okiem animatorów każde dziecko będzie mogło się z nimi zapoznać i w nie zagrać.Miejscem wszystkich gier i zabaw będzie patio Galerii Piastów. Partnerami imprezy są Towarzystowo Przyjaciół Dzieci i lodziarnia Choice, która ufundowała liczne nagrody i upominki. Gry, pokazy i konkursy zaplanowano do godz. 18. Wstęp wolny. Szczegółowy plan imprezy na stronie internetowej www.galeriapiastów.pl i na facebooku Galerii Piastów.  
22.05.2013
Już w najbliższy piątek w Galerii Piastów inauguracja Ogólnopolskiego Turnieju Chórów Legnica Cantat 44. Pośród naturalnej wielkości zwierząt afrykańskich 24 maja o godz. 17.00 wystąpią m.in. Teatr AVATAR, Chór Madrygał Legnickiego Centrum Kultury i wiele innych.W sobotę natomiast Galeria Piastów zaprasza na ZGAS, MYSTA MEF & BEATBOX LIVE SHOW - set hip-hopowo-beatboxowy. Uczestnicy warsztatów organizowanych przez Legnickie Centrum Kultury towarzyszyć będą oficjalnemu Mistrzowi Polski Beatbox ZGASA, MYSTA MEF. Od godziny 14.00 będa również miały miejsce warsztaty dla dzieci z „glinolepienia".Ten wyjątkowy weekend w Galerii Piastów zakończy się w niedzielę rzeźbieniem i malowaniem styropianowego lwa. Start od godziny 10.00. Zapraszamy wszystkie dzieci wraz z rodzinami.Wstęp wolny na wszystkie atrakcje.Partnerzy: Legnickie Centrum Kultury, Legnica Cantat. 
07.05.2013
Hetman, goniec i wieża w Galerii Piastów? Nie, nikt nie szykuje się do oblężenia - to szachy!
26.04.2013
Jesteś osoba kreatywną i chętną do pracy ? Czekamy właśnie na Ciebie ! Firma BLUNTLAND zajmująca się sprzedażą i dystrybucją wyrobów i akcesoriów tytoniowych oraz e-papierosów renomowanych firm, poszukuje pracownika na stanowisko sprzedawca – doradca. Do głównych zadań i obowiązków zatrudnionej osoby należeć będzie: sprzedaż i obsługa klienta zgodnie z obowiązującymi standardami, świetna znajomość oferowanych towarów, realizacja planów sprzedaży, odpowiedzialność za funkcjonowanie sklepu, Od kandydatów oczekujemy: doświadczenia w pracy na stanowisku sprzedawcy, wysokiej kultury osobistej, kreatywności, komunikatywności, entuzjazmu, umiejętności obsługi kasy fiskalnej. CV (z aktualnym zdjęciem) prosimy przysyłać w formie elektronicznej w na adres: mone@autograf.pl Copyrights © 2013 Galeria Piastów - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Realizacja: Mind Progress