Aktualności

06.10.2013
Z okazji Światowego Dnia Zwierząt zachęcamy do przygarnięcia psiaków i kotów z legnickiego schroniska.
14.08.2013
„Piękne dziewczyny z całego Dolnego Śląska pojawiły 1 sierpnia i opanowały Legnicę. Dlaczego? Powód mógł być tylko jeden - konkurs Miss Lata Legnicy i Miss Galerii Piastów!Członkami  jury byli ludzie na co dzień związani z branżą modową i rozrywkową, którzy bacznym okiem obserwowali prezentujące się dziewczyny. Od przyszłej miss wymagano tym razem pokazania się w stroju codziennym oraz w szpilkach.Zadaniem sędziów było wybranie grupy finałowej, która już 17 sierpnia w patio Galerii Piastów stoczy bój o tytuły i zaszczyty.Czego dziewczyny mogą spodziewać się w finale? Łatwo nie będzie. Największym wyzwaniem będzie zapewne zatańczenie Gangam Style w strojach kąpielowych!Na  laureatki czekają atrakcyjne nagrody! Będą to między innymi: profesjonalna sesja zdjęciowa, zabiegi kosmetyczne i ekskluzywne zaproszenia na koncert Ewy Farny!Imprezę poprowadzą Magdalena Tasarek i Dawid Kutryn.Start już w najbliższą sobotę 17 sierpnia o godzinie 15.00 w Galerii Piastów. Zapraszamy."
31.07.2013
Już jutro, 1 sierpnia w Galerii Piastów odbędzie się casting do wyborów Miss Lata Legnicy 2013 i Miss Galerii Piastów. Dziewczyny będą musiały wypełnić ankietę, a następnie zaprezentować się przed jury.
27.06.2013
LEGNICA -29.06.2013 / LOTNISKO GODZ 16.00/ WSTĘP WOLNY!!
17.06.2013
Tegoroczne lato będzie bardzo kolorowe. Cała paleta intensywnych barw - tym kierujemy się robiąc zakupy.Mamy do wyboru delikatne, kobiece pastele (pudrowy róż, pistacja, błękit) oraz ostre neony (limonka, oranż). W tej feerii barw nie zapominamy o kobalcie i żółtym.Pamiętajmy, że najmodniejsze są stylizacje utrzymane w jednej tonacji.Ale liczą się nie tylko kolory. Modne są także wzory. Stawiamy na orient, kwiaty i motywy roślinne oraz wszelkiego rodzaju cętki. Nie zabraknie także kalejdoskopowych wzorów, powodujących złudzenia optyczne, w których najlepiej sprawdzi się uniwersalne połączenie black & white. Przez najbliższy miesiąc najnowsze modowe trendy w najlepszych cenach oferuje legniczanom Galeria Piastów. Tutaj znajdziecie znane marki w najbardziej atrakcyjnych cenach. Copyrights © 2013 Galeria Piastów - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Realizacja: Mind Progress