Aktualności

03.12.2013
Super bajki, konkursy, kolorowanki z Ryśkiem Lwie Serce, słodycze
03.12.2013
Sieć kin Helios i SPInka Film Studio przygotowały dla Was wyjątkowy mikołajkowy prezent w postaci maratonu najbardziej absurdalnych filmów wszechczasów.
29.11.2013
W progach „Galerii Piastów" elfy Świętego Mikołaja otwierają oddział lapońskiej fabryki prezentów!
25.11.2013
Lubisz wino? Chcesz poznać jego sekrety i dowiedzieć się, jak wybrać dobry trunek i jak właściwie dobrać go do odpowiednich potraw?
14.10.2013
Już 26 października legnicka Galeria Piastów będzie obchodzić swoje 7. urodziny. Z tej okazji zaprasza wszystkich swoich klientów na dwa dni pełne atrakcji, koncert i uroczyste otwarcie Play City Parku Rozrywki.Siódme urodziny galerii potrwają cały weekend (26 i 27 października). W sobotę świętowanie rozpocznie się o godz. 12.00. Na dzieci czekać będą animatorzy, artyści malujący buzie i prowadzący konkursy z nagrodami. Dorośli będą mogli wygrać niecodzienne atrakcje, takie jak lot balonem lub paralotnią. Ciekawie zapowiadają się także pokazy break-dance oraz muzyczne towarzystwo zespołu Plac Zabaw, grającego covery znanych utworów.Warto zjawić się w Galerii Piastów także wieczorem. Przed godz. 18.00 na scenie rozpocznie się oficjalna uroczystość. Moc atrakcji będzie z nami! Koncert zagra De Mono, a gospodarzem wieczoru będzie znany wszystkim Krzysztof Skiba.W sobotę w Galerii otworzy się także Play City - największy w regionie park rozrywki. To miejsce dla miłośników dobrej zabawy i szaleństwa w każdym wieku. Jest tu wszystko, co kochają dzieci i w czym zakochają się dorośli. Wszystko, od A do Z. Od Adrenaliny w Laser Tagu po Zabawę na Zjeżdżalni. Od wysiłku i koncentracji po cudowną beztroskę. Otwarcie Play City poprowadzi Piotr „Guma" Gumulec, znany legniczanom z kabaretu „Chyba" oraz wielu lokalnych wydarzeń kulturalnych.Świętujcie z nami 7. urodziny Galerii Piastów!Copyrights © 2013 Galeria Piastów - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Realizacja: Mind Progress