Aktualności

02.04.2014
Adrenalina, sporty siłowe i pasja, czyli prawdziwie męska rzecz! Takie hasła będę przyświecać nam w niedzielę od godziny 14 w dużym Patio Galerii Piastów. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na otwarte Mistrzostwa w siłowaniu się na rękę! Zapisy w dniu zawodów od godziny 13. Nad całością będzie czuwał znany kulturysta i strongman – Tuberiusz Kowalczyk! To oczywiście nie wszystko! Zawody w wyciskaniu ciężarów na ławeczce, pokazy kulturystyczne, pokazy sztuk walki przygotowane przez PRYCH Team, oraz walk K1 - „Fighter”! Ponadto prezentacje i konsultacje z profesjonalnymi trenerami. Jeżeli chcesz pokazać na co cię stać, jeżeli chcesz dowiedzieć się ile jest białka w białku, jeżeli chcesz wygrać wartościowe nagrody – pamiętaj MĘSKA NIEDZIELA jest dla Ciebie! Galerii Piastów 6 kwietnia start godzina: 14.00!    
26.03.2014
Nosisz biżuterię? Chcesz o niej opowiedzieć? Nie boisz się obiektywu?    W takim razie zapraszamy właśnie Ciebie do projektu fotograficzno-filmowego realizowanego w ramach legnickiego festiwalu SREBRO! Przyjdź w czwartek (27. 03) do atelier filmowego do Małego Patio i podziel się swoją refleksją na temat biżuterii!  Projekt „Znaczenia i więzi” realizowany jest przez hinduską artystkę-złotniczkę mieszkającą w Londynie, jego efektem będzie dokument video i wystawa fotografii, które będą prezentowane na wystawie w ramach Legnickiego Festiwalu SREBRO 2014 w Legnicy.  miejsce: Małe Patio, parter, obok Efezu i Empik Cafe, Galeria Piastów  termin: 27 marzec (czwartek), godz. 10.30-17.00 organizator: Galeria Sztuki    Nie rezygnuj, jeśli nie znasz angielskiego, na miejscu będzie tłumacz!
25.03.2014
Szukasz pomysłu na wakacje? Przyjdź w weekend do Galerii Piastów, by zapoznać się z tysiącami ofert na najlepszy urlop w życiu i wygraj bon na wymarzone wakacje o wartości 1500 zł od Biura Podróży Itaka! Targi Turystyczne potrwają dwa dni – 29 i 30 marca od godz.12.00 do 18.00. Najlepsze oferty prezentować będzie m.in.: Itaka, Tui, Wakacje Dla Ciebie, Zawisza Travel, Voyager, Sun Travel, Piast Tourist, Fregata, Skansen Górniczo-Hutniczy w Leszczynie, Uzdrowisko Lądek-Zdrój oraz Regionalne Centrum Turystyki i Krajoznawstwa. W sobotę na scenie prowadzący Przemysław Corso porozmawia z przedstawicielami biur o tym, jak zaplanować wakacje i jak zorganizować wyjazd, by  mieć z niego tylko miłe wspomnienia. Będzie również okazja do spotkania z zawodowym podróżnikiem z Itaki oraz Turniej Globtrotera, czyli konkurs wiedzy o geografii. Warto spróbować w nim swoich sił, bo zwycięzca otrzyma bon o wartości 1500 zł do wykorzystania na wymarzone wakacje. Do udziału w konkursie można zapisywać się wysyłając swoje zgłoszenie, zawierające: imię, nazwisko oraz nr kontaktowy, w terminie od 24 do 28 marca, na adres: marketing@galeriapiastow.pl, w tytule wpisując „Konkurs Globtroter”.   Z turystycznymi ofertami będzie można zapoznać się również w niedzielę. Dodatkową atrakcją tego dnia będzie spotkanie z Jarosławem Kretem, podróżnikiem i dziennikarzem, które zacznie się o godz.16.00. Wszystkich miłośników podróży serdecznie zapraszamy.    
24.03.2014
Interesujesz się geografią?Chcesz sprawdzić swoją wiedzę? Weź udział w Turnieju Globtroter i wygraj voucher o wartości 1500 złotych na wymarzone wakacje z Biurem Podróży ITAKA! Turniej odbędzie się w sobotę, 29 marca o godz. 17.00 na scenie Galerii Piastów. Żeby wziąć udział w konkursie, wyślij swoje zgłoszenie zawierające: imię, nazwisko oraz nr kontaktowy,w terminie od 24 do 28 marca na adres: marketing@galeriapiastow.pl w tytule wpisując „Konkurs Globtroter”.Regulamin konkursu
24.03.2014
Lubicie zabawne historyjki obrazkowe? To świetnie! CCC wystartowało z oryginalnym pomysłem. Komiks „Buty and the Beauty”, w którym przedstawiane będą kolejne odcinki przygód bohaterów, inspirowanych markami dostępnymi w salonach CCC, zyskuje coraz większą popularność na Facebooku! Poznajcie historię nobliwego rodu familii Lasockich, przygód fashionistki Jenny fairy czy zabawne przygody z życia rodzinki Nylonów. Co tydzień na profilu CCC pojawia się nowy odcinek komiksu „Buty and the Beauty”. Bądźcie na bieżąco!Copyrights © 2013 Galeria Piastów - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Realizacja: Mind Progress