Aktualności

12.11.2015
Już 28 listopada od godziny 16:00 z okazji Andrzejek Galeria Piastów zaprasza na wyjątkowy koncert Eweliny Lisowskiej. Znana artystka pojawi się w towarzystwie swojego zespołu i zabierze wszystkich klientów Galerii Piastów prosto w stronę słońca!   To oczywiście nie wszystkie atrakcje. Na scenie poza Eweliną Lisowską pojawi się zespół Wyspa. Dodatkowo tego dnia klienci Galerii Piastów będą mogli skorzystać z usług wróżki, otrzymać upominki od specjalnych andrzejkowych animatorów, a także zrobić zakupy w jedynym i niepowtarzalnym „Sklepiku z Marzeniami”, który tylko przez ten jeden dzień będzie otwarty wewnątrz Galerii Piastów.   Dla spragnionych mocniejszych wrażeń przewidzano również specjalny konkurs! Jaki?   Zrób zakupy w Galerii Piastów i wygraj spotkanie z Eweliną Lisowską!   Do dnia 27 listopada zróbcie zakupy w Galerii Piastów na kwotę co najmniej 50 złotych, zróbcie dwa zdjęcia: zakupów i paragonu, a następnie prześlijcie je na adres marketing@galeriapiastow.pl razem z krótką informacją: co kupiliście i dlaczego? Ogranicza was tylko wasza wyobraźnia! Ubrania? Nowa torebka? Pyszny lunch? Coś do mieszkania? Książka?   Nagradzamy najbardziej zwariowane i pomysłowe zdjęcia!   To nie wszystko: czujesz że nie masz szczęścia w konkursach? Nie martw się! Jedno zdjęcie i notkę wybierzemy my, a drugie ludzie na Facebook'u. Niech decyduje ilość polubień w oficjalnym albumie na profilu Galerii Piastów.   To proste!   Wysyłacie zdjęcia do nas, a my wraz z opisem publikujemy je w albumie pod hasłem: Andrzejkowy Konkurs Galerii Piastów.   Dla pozostałych mamy dziesiątki nagród pocieszenia. U nas prawie każdy coś wygrywa!   Zrób zakupy w Galerii Piastów i wygraj spotkanie z Eweliną Lisowską podczas wyjątkowego koncertu który zagra u nas już w sobotę 28 listopada!   Szczegółowy regulamin na stronie www.galeriapiastow.pl.  
26.10.2015
Prezenty na 9 Urodziny Galerii Piastów   Weekend 24 i 25 października minął w Legnicy w świetle gwiazd. 9 Urodziny Galerii Piastów to było prawdziwe święto muzyki oraz miłośników dobrej zabawy. Na scenie pojawili się artyści ze sceny lokalnej, a także Dawid Kwiatkowski i Anna Wyszkoni a w ręce klientów trafiły dziesiątki cenny nagród ufundowanych przez znane sklepy i marki. Na wielki finał na elewacji budynku odbył się specjalny pokaz animacji 3D.     Sobota była mocno młodzieżowa - pokazy tańca, a także nastoletni idole znani z programów telewizyjnych oraz koncert Dawida Kwiatkowskiego. Niedziela natomiast była wielkim finałem, a ten uświetniła swoją obecnością i specjalnymi animacjami, Anna Wyszkoni wraz z zespołem.   Podczas dwóch dni na scenie pojawiło się kilkunastu artystów ze sceny lokalnej i regionalnej, zespoły i zaproszeni goście specjalni.   W niedzielę klienci Galerii Piastów mogli śledzić na bieżąco przebieg imprezy na wielkim ekranie umieszczonym na scenie. Dodatkowo tego samego dnia od godziny 15:00 w ręce klientów trafiły urodzinowe babeczki, breloczki, balony i  nagrody warte kilka tysięcy złotych!    Dwa 40 calowe telewizory HD, ekspres do kawy i specjalne paczki ufundowane i przygotowane przez sklep TCHIBO, kosze z zakupami od sklepu Piotr i Paweł, torby z upominkami do domu od sklepu Home&You, tablet marki Samsung od sklepu Media Expert, ubrania z salonu Triumph, biżuteria z salonu Briju, prezenty i książki od Biura Podróży Itaka, bony pieniężne do salonu Empik i wiele, wiele więcej.   - To było zdecydowanie największe wydarzenie tego typu jakie mieliśmy możliwość do tej pory zorganizować – mówi dyrektorka CH Galeria Piastów Elżbieta Sobolewska. - Oprócz gwiazd mogliśmy pokazać i podpromować wielu młodych artystów, a co ważniejsze przypomnieć wszystkim że po 9 latach Galeria Piastów nadal stoi z najlepszymi sklepami i markami. To było pięknych 9 lat, a poprzeczka wisi wyżej niż kiedykolwiek wcześniej. Za rok nasza 10 rocznica. Czas leci bardzo szybko. Mamy już zaplanowane działania na najbliższe miesiące. Na pewno nikt nie będzie się nudził.     Sponsorami i Fundatorami głównych nagród podczas 9 Urodzin Galerii Piastów byli:   Sklep TCHIBO Biuro podróży ITAKA Salon EMPIK Sklep Media Expert Sklep Home&You Salon BRIJU Sklep TRIUMPH Sklep Piotr i Paweł  
  A tak bawiliśmy się w urodzinowy weekend:
20.10.2015
Hip and Break Dance Show w legnickiej Galerii Piastów w niedzielę 8 listopada to energetyczna impreza, która poprzez swoją przebojowość jest skierowana nie tylko do miłośników tańca i kultury ulicznej - potrafi zaciekawić także zwykłych zjadaczy chleba!   W ramach wydarzenia odbędą się warsztaty z technik hip-hop oraz breakdance, prowadzone przez doświadczonych tancerzy. Po nich będzie czas na pokazy bbojów i tancerzy hip-hop, które były zapowiedzią głównych atrakcji - tanecznych bitew w obu kategoriach z pulą nagród 3000 zł. Zawody poprowadzi host - streetowy konferansjer - Dejot oraz DJ Domel (Stylowa). Walki oceniać będą Temps (Gdańsk), Skank (Kingz of Warsaw) oraz Paweł "Buli" Kokowski (Wrocław).   W przerwie między rundą eliminacyjną a finałami  atmosferę podkręci beatbox w wykonaniu mistrza polski ZGASa. Hip and Break Dance Show zakończą najbardziej emocjonujące walki  finałowe.   Zapisy do batelek - eventy@mindprogress.pl Program: 11:00 - 12:00 Warsztaty Breakdance - Skank - Kingz of Warsaw 12:00 - 13:00 Warsztaty Hip-Hop - Paweł "Buli" Kokowski 13:00 - 14:00 Pokazy taneczne 14:00 - 15:00 Bitwy Breakdance - eliminacje
 15:00 - 16:00 Bitwy Hip-Hop - eliminacje
 16:00 - 17:00 Beatbox ZGAS - mistrz Polski w beatboxingu 17:00 - 18:00 Finały Breakdance i Hip-Hop
08.10.2015
Już wkrótce jedno z największym tego typu legnickich wydarzeń roku! 24 i 25 października - 9 URODZINY GALERII PIASTÓW! Jeden weekend - dwa dni szalonej zabawy! Na finał każdego dnia na scenie pojawią się gwiazdy – sobota – DAWID KWIATKOWSKI, niedziela – ANNA WYSZKONI! Organizatorzy obiecują mega konkursy, mega nagrody do rozdania, a także najlepszych artystów i zespoły ze sceny lokalnej i regionalnej. - Tegoroczne urodziny Galerii Piastów będą wyjątkowe z kilku względów – obiecuje dyrektorka CH Galerii Piastów Elżbieta Sobolewska. - Nasze święto będzie trwało dwa dni. Pierwszy dzień którego zwieńczeniem będzie koncert artysty, Dawida Kwiatkowskiego, jest skierowany do młodszych odbiorców, a drugi z kolei który będzie jednocześnie wielkim finałem naszych urodzinowych obchodów, z koncertem Anny Wyszkoni i prezentacjami multimedialnymi, na pewno zadowoli wszystkich dojrzałych odbiorców. Poprzeczka podniesiona jest bardzo wysoko – dodaje dyrektorka. - Mocną stroną urodzin będą występy młodych wokalistek i wokalistów wyłonionych w organizowanych w Galerii Piastów konkursach talentów i moc innych niespodzianek. Co na finał? Oprócz Anny Wyszkoni na zakończenie dnia jedyny w swoim rodzaju spektakl świetlny i pokaz animacji 3D na elewacji budynku! Jedyne takie show świetlne w regionie. Tego nie możecie przegapić! 9 URODZINY GALERII PIASTÓW! 24 i 25 października!   Sobota – start godzina 14:00 – Dawid Kwiatkowski Niedziela – start godzina 15:00 – Anna Wyszkoni + spektakl świetlny i pokaz 3D na elewacji budynku Galerii Piastów.
17.09.2015
Już 27 września od godziny 14:00 zapraszamy wszystkich do Galerii Piastów na otwarte mistrzostwa w siłowaniu się na rękę amatorów, a także zawody w wyciskaniu połowy swojego ciężaru ciała na ławeczce. Prawdziwie męska rzecz, czyli Męska Niedziela – edycja 2 to rozwinięcie ubiegłorocznej ideii. Będzie więcej, bardziej i mocniej!   Cała akcja połączona jest ze zbiórką na rzecz psów z legnickiego schroniska. 27 września pomagamy tym którzy nie mają głosu i pokazujemy, że prawdziwa siła to nie tylko siła mięśni. Zapisy w dniu zawodów od godziny 13. Nad całością będzie czuwał znany kulturysta i strongman – Tuberiusz Kowalczyk! To oczywiście nie wszystko! Pokazy kulturystyczne, pokazy sztuk walki, ponadto prezentacje i konsultacje z trenerami z nowo otwartego klubu Fitness World w Galerii Piastów. Jeżeli chcesz pokazać na co cię stać, jeżeli nadal nie jesteś pewien ile „białka w białku”, jeżeli chcesz wygrać wartościowe nagrody – pamiętaj MĘSKA NIEDZIELA jest dla Ciebie!   Każdy może uczestniczyć i walczyć o główną nagrodę!   Zapisy oraz zbiórka na rzecz zwierząt w dużym patio od godziny 13:00!   Rozpoczęcie zabawy: start godzina: 14.00!   Galeria Piastów – Miejsce dla ciebie!  Copyrights © 2013 Galeria Piastów - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Realizacja: Mind Progress