Aktualności

25.11.2013
Lubisz wino? Chcesz poznać jego sekrety i dowiedzieć się, jak wybrać dobry trunek i jak właściwie dobrać go do odpowiednich potraw?
14.10.2013
Już 26 października legnicka Galeria Piastów będzie obchodzić swoje 7. urodziny. Z tej okazji zaprasza wszystkich swoich klientów na dwa dni pełne atrakcji, koncert i uroczyste otwarcie Play City Parku Rozrywki.Siódme urodziny galerii potrwają cały weekend (26 i 27 października). W sobotę świętowanie rozpocznie się o godz. 12.00. Na dzieci czekać będą animatorzy, artyści malujący buzie i prowadzący konkursy z nagrodami. Dorośli będą mogli wygrać niecodzienne atrakcje, takie jak lot balonem lub paralotnią. Ciekawie zapowiadają się także pokazy break-dance oraz muzyczne towarzystwo zespołu Plac Zabaw, grającego covery znanych utworów.Warto zjawić się w Galerii Piastów także wieczorem. Przed godz. 18.00 na scenie rozpocznie się oficjalna uroczystość. Moc atrakcji będzie z nami! Koncert zagra De Mono, a gospodarzem wieczoru będzie znany wszystkim Krzysztof Skiba.W sobotę w Galerii otworzy się także Play City - największy w regionie park rozrywki. To miejsce dla miłośników dobrej zabawy i szaleństwa w każdym wieku. Jest tu wszystko, co kochają dzieci i w czym zakochają się dorośli. Wszystko, od A do Z. Od Adrenaliny w Laser Tagu po Zabawę na Zjeżdżalni. Od wysiłku i koncentracji po cudowną beztroskę. Otwarcie Play City poprowadzi Piotr „Guma" Gumulec, znany legniczanom z kabaretu „Chyba" oraz wielu lokalnych wydarzeń kulturalnych.Świętujcie z nami 7. urodziny Galerii Piastów!
06.10.2013
Z okazji Światowego Dnia Zwierząt zachęcamy do przygarnięcia psiaków i kotów z legnickiego schroniska.
14.08.2013
„Piękne dziewczyny z całego Dolnego Śląska pojawiły 1 sierpnia i opanowały Legnicę. Dlaczego? Powód mógł być tylko jeden - konkurs Miss Lata Legnicy i Miss Galerii Piastów!Członkami  jury byli ludzie na co dzień związani z branżą modową i rozrywkową, którzy bacznym okiem obserwowali prezentujące się dziewczyny. Od przyszłej miss wymagano tym razem pokazania się w stroju codziennym oraz w szpilkach.Zadaniem sędziów było wybranie grupy finałowej, która już 17 sierpnia w patio Galerii Piastów stoczy bój o tytuły i zaszczyty.Czego dziewczyny mogą spodziewać się w finale? Łatwo nie będzie. Największym wyzwaniem będzie zapewne zatańczenie Gangam Style w strojach kąpielowych!Na  laureatki czekają atrakcyjne nagrody! Będą to między innymi: profesjonalna sesja zdjęciowa, zabiegi kosmetyczne i ekskluzywne zaproszenia na koncert Ewy Farny!Imprezę poprowadzą Magdalena Tasarek i Dawid Kutryn.Start już w najbliższą sobotę 17 sierpnia o godzinie 15.00 w Galerii Piastów. Zapraszamy."
31.07.2013
Już jutro, 1 sierpnia w Galerii Piastów odbędzie się casting do wyborów Miss Lata Legnicy 2013 i Miss Galerii Piastów. Dziewczyny będą musiały wypełnić ankietę, a następnie zaprezentować się przed jury.Copyrights © 2013 Galeria Piastów - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Realizacja: Mind Progress