Aktualności

07.03.2014
Szanowni Państwo mamy zaszczyt zaprosić Państwa na wielkie otwarcie nowego salonu jubilerskiego Briju w CH Galeria Piastów w Legnicy, zapraszamy już 14 marca w piątek do Galerii Piastów!
05.03.2014
Niespodzianki dla ciała i ducha dla wszystkich dam, dużych i małych, przygotowała Galeria Piastów. W weekend 8-9 marca każda kobieta poczuje się tu wyjątkowo! W sobotę galeria obsypie panie kwiatami. Dostaną je kobiety, które tego dnia odwiedzą Galerię Piastów. Warto wybrać się na zakupy, ponieważ dla klientek przygotowano super promocje i rabaty. Niedziela będzie świętem urody. Panie, które odwiedzą centrum handlowe, od godziny 14.30 będą mogły wziąć udział w pokazach fryzjerskich i lekcjach makijażu, prowadzonych przez wybitnych fryzjerów i profesjonalne wizażystki Douglasa, a także skusić się na odważniejszą metamorfozę pod czujnym okiem stylistki – Magdy Majki Lewickiej, która ubierała m.in. takie  gwiazdy jak Justyna Steczkowska czy Honorata Skarbek (Honey). Z okazji Dnia Kobiet przygotowano także sesje zdjęciowe dla pań, a także liczne konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.   Natomiast zwieńczeniem Święta Kobiet będzie koncert akustyczny Szymona Wydry. Pierwszy weekend z serii MARZEC Z KOBIECYCH MARZEŃ zapowiada się bardzo kusząco. Zapraszamy do Galerii Piastów.  
05.03.2014
Filmowe wrażenia i słodka niespodzianka dla każdej z Pań - Dzień Kobiet w kinach Helios! Z okazji zbliżającego się Dnia Kobiet ogólnopolska sieć kin Helios przygotowała specjalną ofertę dla Pań, które tego dnia odwiedzą kina: promocyjne ceny biletów oraz słodką niespodziankę!   Kina Helios lubią dbać o swoich Widzów i zawsze szukają miłych okazji do ich rozpieszczania. Panie, które przyjdą 8 marca do kin ogólnopolskiej sieci Helios, będą traktowane naprawdę wyjątkowo!   Przede wszystkim Helios przygotował tanie, okazjonalne bilety dla każdej z Pań… Właśnie w Dzień Kobiet zostaną wprowadzone bilety w promocyjnych cenach: tylko 14 zł za film w 2D oraz 16 zł za film w 3D (plus opłata okularowa 3 zł). Filmowe wrażenia, słodka niespodzianka, wszystko to… dla Pań ;) Nie przegap, spędź ten dzień w Heliosie!   Serdecznie zapraszamy wszystkie Panie (oraz oczywiście Panów, dla miłego towarzystwa) do kin Helios 8 marca! Oprócz promocji cenowych i upominków gwarantujemy jedyną w swoim rodzaju atmosferę oraz dobrany do tego dnia repertuar!  Więcej informacji oraz możliwość zakupu i rezerwacji biletów dostępne są pod adresem sieci kin Helios: http://www.helios.pl/.  
26.02.2014
Potrafisz się uśmiechać, zarażać innych swoim poczuciem humoru oraz dobrym samopoczuciem? Chcesz zdobyć pierwsze doświadczenie zawodowe, a także współpracować z kreatywnymi osobami? Szukasz dorywczej i jednocześnie atrakcyjnego zajęcia po szkole? Zgłoś się do projektu RADOŚNI POMOCNICY i wspólnie z Galerią Piastów realizuj swoje szalone pomysły!   Galeria Piastów poszukuje osób do projektu RADOŚNI POMOCNICY. Jego celem jest stworzenie grupy animatorów, która będzie wspierać i realizować wydarzenia specjalne, oraz akcje promocyjne organizowane przez Galerię Piastów. Rekrutacja rozpocznie się 25 lutego i potrwa do końca marca. Nasza propozycja skierowana jest do młodych osób, które chcą się rozwijać i szukają nowego doświadczenia zawodowego. Podczas rekrutacji będziemy zwracali uwagę przede wszystkim na kreatywność, pozytywne nastawienie, a także aktywność oraz chęć do działania – mówi Paweł Białek, Dyrektor Galerii Piastów. – Udział w projekcie Radośni Pomocnicy to szansa na zdobycie praktyki w organizacji eventów oraz akcji promocyjnych i realizację ciekawych projektów w zgranym, kreatywnym zespole przy wsparciu specjalistów z naszego centrum – dodaje. Aplikacje – CV i list motywacyjny – należy przesyłać do dnia 31 marca na adres: marketing@galeriapiastów.pl w temacie wpisując: RADOŚNI POMOCNICY. Osoby, które zakwalifikują się do projektu, będą współpracować z Galerią Piastów przy organizacji poszczególnych wydarzeń organizowanych przez centrum.
19.02.2014
Podczas dni wolnych od nauki w Galerii Piastów czeka masa atrakcji i niespodzianek. Codzienne warsztaty plastyczne, gry i zabawy, konkursy z nagrodami, a w drugim tygodniu odpoczynku Zawody Rodzinne w rozrywkowych strefach Play City. W niedzielę 2 marca radosne ferie zwieńczy występ Abba Show oraz Wielki Bal Karnawałowy dla dzieci.   Już w środę 19 lutego startują darmowe warsztaty plastyczne, podczas których każdy, niezależnie od wieku, będzie mógł dać upust swoim artystycznym talentom. W czasie zajęć najmłodsi uczestnicy przygotują m.in. swoje maski karnawałowe. Autorskie warsztaty plastyczne odbywają się codziennie od 19 lutego do 1 marca, w godz. 15.00-18.00. Poprowadzi je Marta Grzesik, artystka związana z legnicką Galerią Sztuki.   Nie siedź w domu - bądź aktywny   Odpoczywający od szkoły mogą skorzystać także ze specjalnych zniżek, przygotowanych przez centrum rozrywki Play City. Dzięki rabatowi w wysokości 15% od poniedziałku do piątku w godz. 10.00-14.00 będzie można zaszaleć w gronie przyjaciół na wszystkich strefach. W drugim tygodniu ferii dla zespołów, w których składzie będzie przynajmniej jeden dorosły i jedno dziecko, przygotowano Zawody Rodzinne. Podczas zmagań sportowych na uczestników czeka m.in. rywalizacja niczym z amerykańskiej armii podczas turnieju laser tag. Będzie można spróbować także swoich sił w rozgrywce w mini-golfa, sprawdzić swoją sprawność w małpim gaju, a także na specjalnej ściance wspinaczkowej. Wyzwania w rodzinnym gronie potrwają od 24 do 28 lutego, a udział jest bezpłatny. Start zawsze o godz. 16.00. Zgłoszenia zespołów przyjmowane są do 23 lutego pod adresem e-mail: rezerwacja@parkplaycity.pl   Abba na koniec karnawału   Finał ferii upłynie w Legnicy pod znakiem piosenek kultowego szwedzkiego zespołu Abba. W niedzielę 2 marca o godz. 17.00 w dużym patio Galerii Piastów wystąpi jeden z najlepszych zespołów coverowych na świecie. Wspólnie z gośćmi galerii artyści wyśpiewają m.in. „Dancing Queen” czy „Mamma Mia”. W tym czasie pociechy czeka super zabawa na Wielkim Balu Karnawałowym. Dzieciom zostanie zapewniona nie tylko pełna opieka animatorów, ale także smaczny poczęstunek. Wstęp na bal wynosi 19 złotych. Dla miłośników Abby przygotowano także konkurs na sobowtóra zespołu. Dobra zabawa gwarantowana!Copyrights © 2013 Galeria Piastów - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Realizacja: Mind Progress