Aktualności

16.12.2013
Serdecznie zapraszamy wraz ze Świętym Mikołajem i Śnieżynką!
11.12.2013
Poczuj wyjątkowy nastrój Świąt Bożego Narodzenia! Już w najbliższą niedzielę w Galerii Piastów wystąpią Artyści Piwnicy pod Baranami.
04.12.2013
Prezenty rozdawane przez Świętego Mikołaja, zabawy z elfami i premiera bajki dla dzieci – to tylko niektóre atrakcje, czekające na klientów galerii w weekend 6 i 7 grudnia. W tym roku galeria organizuje Mikołajki wspólnie z Teatrem Avatar. W piątek o godz. 17.15 z legnickiego rynku do Galerii Piastów ruszy parada św. Mikołaja, który następnie – razem ze zgrają swoich pomocników - zaprosi do zabawy wszystkie dzieci i dorosłych. W planach są świąteczne animacje teatralne dla dzieci i premiera bajki „Elfy w tarapatach”. Wieczorem św. Mikołaj rozda oczywiście prezenty z worka pełnego niespodzianek. W sobotę mikołajkowa atmosfera nadal będzie trwać, a to dzięki przedszkolakom z Miejskich Placówek Oświatowych, które zaśpiewają kolędy. Świąteczny nastrój będzie też podtrzymywać ze sceny zespół muzyczny Plac Zabaw.
03.12.2013
Super bajki, konkursy, kolorowanki z Ryśkiem Lwie Serce, słodyczeCopyrights © 2013 Galeria Piastów - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Realizacja: Mind Progress