Aktualności

05.10.2016
Już 23 października od godziny 15:45 zapraszamy do wspólnego świętowania! Gwiazda wieczoru Golec uOrkiestra! Dodatkowo koncert Ali Janosz, sztuka podwyższonego ryzyka, pokazy laserowe, pokazy fajerwerków, setki nagród do rozdania i wiele, wiele więcej! Imprezę poprowadzi Jacek Kawalec!   Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do wspólnych obchodów największych urodzin w historii Galerii Piastów!   Jako pierwsza na scenie pojawi się Alicja Janosz – jedna z bardziej charakterystycznych polskich wokalistek. Inspirująca się klimatami soulowymi, z domieszką bluesa i jazzu, artystka zagra koncert oparty na świetnych autorskich tekstach. Ta część wydarzenia będzie fantastycznym wprowadzeniem do wybuchowego finału.   Gwiazdą wydarzenia będzie zespół Golec uOrkiestra – który przyleci do Legnicy prosto ze swojego tournée po Stanach Zjednoczonych. Golec uOrkiestra to wyjątkowe zjawisko na polskim rynku muzycznym. Powstał w 1999 roku, a jego liderami są Łukasz i Paweł Golcowie – „beskidzcy górale XXI wieku”, jak pisał o nich Janusz Stokłosa – jeden z najwybitniejszych polskich pianistów i kompozytorów.   Poza koncertami podczas wydarzenia wszyscy zainteresowani wezmą udział w zapierającym dech w piersiach show - sztuce podwyższonego ryzyka.   Finał to pokaz laserowy i pokaz fajerwerków, a o dobry humor wszystkich obecnych zadba charyzmatyczny Jacek Kawalec.   10 urodziny Galerii Piastów w Legnicy! 23 października od godziny 15.45        
04.10.2016
Pierwszy urodzinowy konkurs Galerii Piastów! Z okazji zbliżających się wielkimi krokami 10 urodzin Galerii Piastów w Legnicy, które odbędą się w niedzielę 23 października zapraszamy do wzięcia udziału w pierwszym specjalnie przygotowanym z tej okazji konkursie! 25 osób wygra kartę podarunkową o wartości 50zł do jednego ze sklepów w Galerii Piastów! Zasady są proste! Do dnia 12 października prześlij na adres marketing@galeriapiastow.pl specjalne, urodzinowe selfie na którym oprócz Ciebie/Was znajdzie się napis „Galeria Piastów”! Co to oznacza? Liczymy na waszą kreatywność! Pamiętajcie: 12 października ogłaszamy kolejny konkurs! Bądźcie czujni! Październik to miesiąc hucznego świętowania – zapraszamy do wspólnej zabawy!   Regulamin akcji   WYNIKI: Z przyjemnością informujemy iż WYGRYWAJĄ WSZYSTKIE PRZESŁANE ZGŁOSZENIA :-)  
15.09.2016
MotoSerce w Galerii Piastów. Już w niedzielę 25 września od godziny 11:00 zapraszamy do Galerii Piastów na wyjątkowe wydarzenie organizowane wraz z Wojewódzkim Szpitalem Specjalistycznym w Legnicy, Klubem Motocyklowym Dopalacze i Galerią Piastów.   MotoSerce to część ogólnopolskiej akcji charytatywnej - w Legnicy wyjątkowo połączonej z akcją „Żonkil Nadziei” – zbiórką środków na rzecz pacjentów oddziału medycyny paliatywnej legnickiego szpitala – oraz „Białą Niedzielą” – otwartą zbiórką krwi dla potrzebujących.   Podczas całego dnia w Galerii Piastów i okolicach będzie prowadzona zbiórka pieniędzy.   Od godziny 11:00 w małym patio Galerii Piastów wystartuje punkt krwiodastwa, a także mini miasteczko medyczne. Każdy z zainteresowanych będzie mógł skorzystać bezpłatnie z porad dietetycznych, przeprowadzić profilaktykę cukrzycową oraz badania (EKG, zespół metaboliczny, TSH, PSA i badania na cholesterol i trójglicerydy).   Jednocześnie rozpoczną się na dużym patio animacje dla dzieci zrealizowane i przeprowadzone przez grupę ZŁOTA COOLtura ze Złotoryji.   O godzinie 15:00 na dużym patio Galerii Piastów – tuż po zamknięciu miasteczka medycznego – rozpoczyną się działania sceniczne, a w ramach wydarzenia na scenie pojawią się lokalni artyści - zespół"MIDNIGHT BLUES", "WYSPA" oraz goście specjalni, w tym jeden z najlepszych stunterów motocyklowych na świecie - Marcin Mosiek Mochu. Ze sceny będą również licytowane wartościowe przedmioty z których całkowity dochód zostanie przeznaczony na rzecz potrzebujących. Charytatywne aukcje przeprowadzi Klub Motocyklowy Dopalacze.      
07.09.2016
Już w niedzielę 18 września o godzinie 16:00 zapraszamy wszystkich na wyjątkowe spotkanie z CLEO na dużym patio Galerii Piastów promujące najnowszy album artystki - BASTET! Podczas spotkania z fanami odbędzie się podpisywanie autografów oraz krótka dyskusja na temat jej najnowszego albumu. CLEO – wokalistka, autorka tekstów, malarka, projektantka - kobieta wielu talentów. Dziewczyna o słowiańskim uroku z czarnym głosem, królowa YouTuba i pierwsza Słowianka Rzeczpospolitej. Od samego początku kształtowała swój wokal w kierunku muzyki: Soul, Gospel, R’n’B, Funk i Hip Hop. Zaczęło się od dziecięcej fascynacji wielkimi divami światowej sceny – Aretha Franklin, Whitney Houston, Patti LaBelle, Chaka Khan, Laryn Hill. Odkryta przez Donatana wydała w 2013 roku singiel "MY SŁOWIANIE" który stał się jednym z największych hitów radiowych. Wydana rok później płyta HIPER/CHIMERA która wyprodukował Donatan uzyskała status podwójnej platyny. Cleo jest najpopularniejszą Polską wokalistką w sieci, jej profil facebookowy zgromadził ponad 1 440 000 fanów a jej teledyski na YouTube wyświetlono ponad 150 milionów razy. Obecnie Cleo promuje swój najnowszy album BASTET. Album BASTET do zakupienia w salonie EMPIK w Galerii Piastów! ZAPRASZAMY !
05.09.2016
Stwórzcie z nami wystawę zdjęć dawnej i współczesnej Legnicy i świętujcie 10 urodziny Galerii Piastów w październiku! W akcji może wziąć udział każdy . Najciekawsze i najlepsze zdjęcia – przedstawiające dawną i współczesną Legnicą – zostaną wykorzystane jako część wystawy, a autorzy zostaną wyróżnieni i nagrodzeni. Mile widziane są gotowe zestawienia pokazujące jak zmieniało się miasto na przełomie lat. Zdjęcia należy dostarczyć na płytach do 15 września 2016 roku do sekretariatu Galerii Piastów, wraz z informacją o autorze, informacją o zdjęciu i dacie wykonania zdjęcia. 10 urodziny Galerii Piastów to nie tylko wystawa zdjęć, ale również konkursy i tysiące nagród do rozdania. Świętujcie z nami przez cały październik! Więcej informacji o głównym wydarzeniu urodzinowym już wkrótce! Bądźcie na bieżąco. >>> Regulamin konkursu dostępny TUTAJ <<<Copyrights © 2013 Galeria Piastów - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Realizacja: Mind Progress