Aktualności

10.01.2014
Występy artystyczne młodych legniczan, koncert Marcina Wyrostka, a pomiędzy nimi licytacje – tak będzie wyglądała niedziela w Galerii Piastów, która włącza się do pomocy w charytatywnej akcji Jurka Owsiaka To będzie już 22. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku fundacja zbiera pieniądze na zakup specjalistycznego sprzętu dla dziecięcej medycyny ratunkowej i godnej opieki medycznej seniorów. W charytatywną akcję włącza się po raz kolejny również Galeria Piastów. W niedzielę 12 stycznia już o godz.15.00 na scenie w galerii wystąpi chór dziecięcy ze szkoły nr 16 i Legnickiego Centrum Kultury. Około 15.20 prowadzący (aktorzy z teatru im. Modrzejewskiej) przedstawią przedmioty wystawione na licytację, po czym swoje występu rozpoczną soliści i zespoły z Młodzieżowego Centrum Kultury. Tego dnia wystąpią jeszcze: zespół break dance „Bessali”, Zespół Pieśni i Tańca „Legnica”, Studio Artystyczne „FAME” oraz Nikola Warda, wokalistka i uczestniczka „Bitwy na głosy”, „Mam talent” oraz „Szansy na sukces”. Przez cały dzień po galerii będą krążyć wolontariusze WOŚP, zbierając datki do puszek i obdarowując darczyńców charakterystycznymi, naklejanymi serduszkami. O 19.00 zagra Marcin Wyrostek z zespołem, a godzinę później ogólnopolską akcję pomocy zwieńczy tradycyjne „światełko do nieba”. Na zakończenie akcji o godz. 20.00 przed Galerią Piastów odbędzie się występ teatru ognia oraz niezwykły pokaz fajerwerków.
27.12.2013
Gdy opadną już świąteczne emocje, a w sklepach znikną ogromne kolejki, warto wybrać się na zakupy
18.12.2013
Spraw, by w tym roku Twoje święta były niepowtarzalne i przygotuj samodzielnie ozdoby choinkowe oraz kartki świąteczne. Na mikołajkowe warsztaty zaprasza Galeria Piastów wraz z Play City .Świąteczne majsterkowanie potrwa dwa dni: w najbliższą sobotę i niedzielę, od godz.12.00 do 18.00. zapraszamy szczególnie dzieci, które w bajkowym warsztacie w Play City, pod okiem pomocników Świętego Mikołaja, będą mogły wykonać ozdoby choinkowe i zabawki. W planach m.in.: malowanie bombek, tworzenie kartek świątecznych oraz ozdób choinkowych, a także figurek z gliny lub soli czy bałwanków ze styropianu. Każdy będzie mógł również wykonać swoją oryginalną, świąteczną czapkę mikołajową. Uczestników warsztatów odwiedzi oczywiście Święty Mikołaj z workiem pełnym słodyczy. 
16.12.2013
Serdecznie zapraszamy wraz ze Świętym Mikołajem i Śnieżynką!Copyrights © 2013 Galeria Piastów - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Realizacja: Mind Progress