Aktualności

22.05.2013
Już w najbliższy piątek w Galerii Piastów inauguracja Ogólnopolskiego Turnieju Chórów Legnica Cantat 44. Pośród naturalnej wielkości zwierząt afrykańskich 24 maja o godz. 17.00 wystąpią m.in. Teatr AVATAR, Chór Madrygał Legnickiego Centrum Kultury i wiele innych.W sobotę natomiast Galeria Piastów zaprasza na ZGAS, MYSTA MEF & BEATBOX LIVE SHOW - set hip-hopowo-beatboxowy. Uczestnicy warsztatów organizowanych przez Legnickie Centrum Kultury towarzyszyć będą oficjalnemu Mistrzowi Polski Beatbox ZGASA, MYSTA MEF. Od godziny 14.00 będa również miały miejsce warsztaty dla dzieci z „glinolepienia".Ten wyjątkowy weekend w Galerii Piastów zakończy się w niedzielę rzeźbieniem i malowaniem styropianowego lwa. Start od godziny 10.00. Zapraszamy wszystkie dzieci wraz z rodzinami.Wstęp wolny na wszystkie atrakcje.Partnerzy: Legnickie Centrum Kultury, Legnica Cantat. 
07.05.2013
Hetman, goniec i wieża w Galerii Piastów? Nie, nikt nie szykuje się do oblężenia - to szachy!
26.04.2013
Jesteś osoba kreatywną i chętną do pracy ? Czekamy właśnie na Ciebie ! Firma BLUNTLAND zajmująca się sprzedażą i dystrybucją wyrobów i akcesoriów tytoniowych oraz e-papierosów renomowanych firm, poszukuje pracownika na stanowisko sprzedawca – doradca. Do głównych zadań i obowiązków zatrudnionej osoby należeć będzie: sprzedaż i obsługa klienta zgodnie z obowiązującymi standardami, świetna znajomość oferowanych towarów, realizacja planów sprzedaży, odpowiedzialność za funkcjonowanie sklepu, Od kandydatów oczekujemy: doświadczenia w pracy na stanowisku sprzedawcy, wysokiej kultury osobistej, kreatywności, komunikatywności, entuzjazmu, umiejętności obsługi kasy fiskalnej. CV (z aktualnym zdjęciem) prosimy przysyłać w formie elektronicznej w na adres: mone@autograf.pl 
26.04.2013
Spotkanie w Galerii Piastów, na którym dowiecie się wszystkiego o podatkach i zasadach rozliczania się ze skarbówką! O tym wszystkim już w sobotę. Każdy, kto jeszcze nie rozliczył się z podatków, będzie miał wyjątkową okazję zrobić to pod okiem fachowców. Na przygotowanych pięciu stanowiskach pracować będą prawdziwi eksperci w tej dziedzinie, dla których wyliczenia, ulgi i zasady podatkowe nie są żadną tajemnicą. Wystarczy przynieść komplet dokumentów (m.in. dowód osobisty i wszystkie PIT-y za zeszły rok) a sprawa zostanie załatwiona od ręki.  Spotkanie z podatkami to nie tylko rozliczenia. Do Galerii Piastów zaproszono specjalistów w dziedzinie ekonomii, którzy w krótkich prelekcjach postarają się pokazać ludzką twarz świata finansów. 
12.04.2013
Poczuj wiosnę i popraw sobie humor - już 20 kwietnia o gromki śmiech wśród odwiedzających Galerię Piastów zadbają prawdziwe tuzy polskiej sceny kabaretowej.Copyrights © 2013 Galeria Piastów - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Realizacja: Mind Progress