Aktualności

07.04.2014
Wielkanocne gotowanie z Galerią Piastów Piotr Cyrwus, znakomity aktor i rodowity góral, będzie gotował wraz z wytrawnymi kucharzami dla klientów Galerii Piastów. To niepowtarzalne okazja, by zobaczyć serialowego Rysia z „Klanu” w zupełnie nowej odsłonie. Na kulinarno-kulturalne spotkanie centrum handlowe zaprasza w niedzielę 13 kwietnia od godz. 13.00 do 18.00.  Wielkanocne potrawy razem z ekipą kucharzy będzie przygotowywać  Piotr Cyrwus, znany z wielu filmowych i teatralnych ról. Będziemy  nie tylko gotować, ale także rozmawiać z Piotrem Cyrwusem o wielkanocnej kuchni i góralskich tradycjach. Potraw przygotowanych przez aktora i zespół kucharzy będzie można również spróbować. – Będziemy gotować ogromne ilości, specjalnie dla klientów, którzy odwiedzą nas tego dnia. Galeria Piastów szczególnie zaprasza też dzieci. Specjalnie dla nich animatorzy będą uczyć, jak fantazyjnie udekorować pisanki i jak zrobić nietypowe ozdoby wielkanocne. Będą też ciekawe konkursy i zabawy dla publiczności. Przyjdź do Galerii Piastów niedzielę 13 kwietnia i poczuj przedsmak Wielkanocy.
02.04.2014
Mademoiselle Karen wraca do Legnicy, ale tym razem bez Czesława Mozila! Duńska artystka i multiinstumentalistka – znana w Polsce najbardziej z formacji Czesław Śpiewa – zagra w Legnicy w KLUBIE OKO już w najbliższy piątek o godzinie 20.00. Zanim to jednak nastąpi chcielibyśmy zaprosić wszystkich państwa na spotkanie z artystką, które odbędzie się o godzinie 17.25 w małym patio Galerii Piastów. Spotkanie będzie miało charakter otwarty i będzie połączone z konferencją prasową w której będzie mowa o trasie koncertowej Karen i o jej nowej płycie. Po wydaniu barwnego, debiutanckiego albumu wraca z drugim krążkiem, opowiadającym o zagubieniu i odnalezieniu. „Comme Les Garçons” powstała po długim czasie spędzonym na koncertowaniu z zespołem Czesław Śpiewa. Płyta stanowi wybuchową fuzję muzyki i różnych języków, które jako całość przybierają delikatną i zadziwiającą formę. „Comme Les Garçons” składa się z 11 piosenek śpiewanych po francusku, angielsku, polsku i duńsku, zawartych w zmiksowanym wszechświecie, w którym nie istnieją zakazy i nic nie zostaje zapomniane. W krótkiej, zamkniętej formie otrzymujemy prawdziwą erupcję języków i stylów muzycznych. Piątek 04.04.14, małe patio, GALERIA PIASTÓW godz. 17.25 wstęp wolny
02.04.2014
Adrenalina, sporty siłowe i pasja, czyli prawdziwie męska rzecz! Takie hasła będę przyświecać nam w niedzielę od godziny 14 w dużym Patio Galerii Piastów. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na otwarte Mistrzostwa w siłowaniu się na rękę! Zapisy w dniu zawodów od godziny 13. Nad całością będzie czuwał znany kulturysta i strongman – Tuberiusz Kowalczyk! To oczywiście nie wszystko! Zawody w wyciskaniu ciężarów na ławeczce, pokazy kulturystyczne, pokazy sztuk walki przygotowane przez PRYCH Team, oraz walk K1 - „Fighter”! Ponadto prezentacje i konsultacje z profesjonalnymi trenerami. Jeżeli chcesz pokazać na co cię stać, jeżeli chcesz dowiedzieć się ile jest białka w białku, jeżeli chcesz wygrać wartościowe nagrody – pamiętaj MĘSKA NIEDZIELA jest dla Ciebie! Galerii Piastów 6 kwietnia start godzina: 14.00!    
26.03.2014
Nosisz biżuterię? Chcesz o niej opowiedzieć? Nie boisz się obiektywu?    W takim razie zapraszamy właśnie Ciebie do projektu fotograficzno-filmowego realizowanego w ramach legnickiego festiwalu SREBRO! Przyjdź w czwartek (27. 03) do atelier filmowego do Małego Patio i podziel się swoją refleksją na temat biżuterii!  Projekt „Znaczenia i więzi” realizowany jest przez hinduską artystkę-złotniczkę mieszkającą w Londynie, jego efektem będzie dokument video i wystawa fotografii, które będą prezentowane na wystawie w ramach Legnickiego Festiwalu SREBRO 2014 w Legnicy.  miejsce: Małe Patio, parter, obok Efezu i Empik Cafe, Galeria Piastów  termin: 27 marzec (czwartek), godz. 10.30-17.00 organizator: Galeria Sztuki    Nie rezygnuj, jeśli nie znasz angielskiego, na miejscu będzie tłumacz!
25.03.2014
Szukasz pomysłu na wakacje? Przyjdź w weekend do Galerii Piastów, by zapoznać się z tysiącami ofert na najlepszy urlop w życiu i wygraj bon na wymarzone wakacje o wartości 1500 zł od Biura Podróży Itaka! Targi Turystyczne potrwają dwa dni – 29 i 30 marca od godz.12.00 do 18.00. Najlepsze oferty prezentować będzie m.in.: Itaka, Tui, Wakacje Dla Ciebie, Zawisza Travel, Voyager, Sun Travel, Piast Tourist, Fregata, Skansen Górniczo-Hutniczy w Leszczynie, Uzdrowisko Lądek-Zdrój oraz Regionalne Centrum Turystyki i Krajoznawstwa. W sobotę na scenie prowadzący Przemysław Corso porozmawia z przedstawicielami biur o tym, jak zaplanować wakacje i jak zorganizować wyjazd, by  mieć z niego tylko miłe wspomnienia. Będzie również okazja do spotkania z zawodowym podróżnikiem z Itaki oraz Turniej Globtrotera, czyli konkurs wiedzy o geografii. Warto spróbować w nim swoich sił, bo zwycięzca otrzyma bon o wartości 1500 zł do wykorzystania na wymarzone wakacje. Do udziału w konkursie można zapisywać się wysyłając swoje zgłoszenie, zawierające: imię, nazwisko oraz nr kontaktowy, w terminie od 24 do 28 marca, na adres: marketing@galeriapiastow.pl, w tytule wpisując „Konkurs Globtroter”.   Z turystycznymi ofertami będzie można zapoznać się również w niedzielę. Dodatkową atrakcją tego dnia będzie spotkanie z Jarosławem Kretem, podróżnikiem i dziennikarzem, które zacznie się o godz.16.00. Wszystkich miłośników podróży serdecznie zapraszamy.    Copyrights © 2013 Galeria Piastów - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Realizacja: Mind Progress